Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Psp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Psp (/Temat-Psp-6373)

Strony: 1 2


Psp - zibi2400 - 01-05-2010 11:47

Siema wszystkim !

Otóż mam taki problem spadło mi wczoraj psp fat na podłogę nawet sam nie wiem do końca jak to się stało chyba z kieszeni mi wyleciało (jakies pół metra pewnie). Niby mu nic nie jest ale nie działa dioda power i hold i trochę się obudowa na boku tak jakby odczepiła. Powiedzcie mi dlaczego mogą nie działać te diody . Psp nic więcej się nie stało


RE: Psp - MR_WHITE - 01-05-2010 13:57

Możliwe że jakiś kabelek się zerwał


RE: Psp - Alcor - 01-05-2010 14:04

Jak się nie znasz za dobrze na budowie PSP, to polecam zanieść konsolkę do jakiegoś serwisu. Tam na pewno Ci pomogą. ;d


RE: Psp - Daminn - 01-05-2010 14:04

Od uderzenia coś się musiało poluzować/oberwać. Jak masz jakiś servis nie daleko to się przejdź i zapytaj co to może być.


RE: Psp - zibi2400 - 01-05-2010 14:06

Chciałbym ją chociaż rozkręcić i zobaczyć le kurde nie moge znaleźć sróbokręta dobrego


RE: Psp - zibi2400 - 01-05-2010 15:15

Kurcze odkręciłem te śrubki i jednej nie mogę odkręcić jakieś rady ?
ok jakoś odkręciłem
Otworzyłem tą obudowe i tam jest urwane coś takiego obok wejścia na ładowarkę, strasznie to małe nie wiem czy to to jest odpowiedzialne za tą diode czy co ?
Taka mała pierdoła wypadła http://zapodaj.net/f84e9f951ff1.jpg.html
Sory za jakość nie wiem co to jest jakiś bezpiecznik czy coś

A tutaj moje podejrzenia skąd to wypadło niestety nie moge zaznaczyć bo mi paint nie otworzy tego zdjęcia ale to opisze jak jest to żółte wejście na ładowanie to tam u góry jak się kończy to po prawej stronie są tam takie 3 białe wystające pręciki i to tam bylo chyba przymocowane powiedzcie mi ktoś za co to jest odpowiedzialne

http://zapodaj.net/844b3a342547.jpg.html


RE: Psp - Noeki - 01-05-2010 18:37

Jakiś kabelek się nie zerwał czasem?
Tylko przewód jest odpowiedzialny za diodę, ten który prowadzi od diody do baterii..
Informuj to pomożemyTongue (przynajmniej na postaram się pomóc)
A na tych zdjęciach nic za bardzo nie widać..


RE: Psp - zibi2400 - 02-05-2010 16:02

Kurcze wiem ale nie mam innego aparatu .
W sumie to nic się nie dzieje tylko nie świecą się ta dioda i tyle nawet lepiej bo nie bierze prądu .
Nie będę już tego ruszał . I tak w niczym to nie przeszkadza


RE: Psp - krystian__ - 02-05-2010 17:56

to jak nie przeszkadza to jeszcze jak się nie znasz na takich rzeczach to lepiej nie ruszaj, b zygniesz coś przypadkiem i będziesz miał po konsolce,a szkoda by byłoSmile


RE: Psp - pespe - 02-05-2010 17:59

idź najlepiej do serwisu, najprowdopodobniej się kabelek przerwał czy coś ;] nie baw sie sam nią tylko oddaj