Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paypal pytania (/Temat-Paypal-pytania-63727)

Strony: 1 2


Paypal pytania - ok99 - 22-01-2013 23:15

1.czy ja niezweryfikuje konta to mogę normalnie dostawać pieniądze i je wysylać ?
2.czy można wysyłać pieniądze do konta bankowego ?


RE: Paypal pytania - yazir - 22-01-2013 23:18

1. Tak możesz, ale w każdej chwili mogą wymusić weryfikację
2. Możesz śmiało, ale jw mogą wymusić weryfikację, tzn nie wyślą do momentu weryfikacji.


Odp: Paypal pytania - miniek9090 - 22-01-2013 23:28

Mam konto pp bez weryfikacji juz ponad pol roku . Zero blokad itp . To chyba chodzi o kase . Jezeli ktos ma 800 zl to blokuja i zarabiajaWink dlatego ja posiadam tylko 20zl i nic wiecej . Nie dam im zarobic Lol

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com


RE: Paypal pytania - marcel_kk - 23-01-2013 10:59

Też tak uważam jak @miniek9090, lepiej miec u nich kwoty do 50 zł,
bo może nastapić to co niedawno, podadzą wyssany z palca powód,
zablokuja środki na 180 dni, a potem zamkna konto.


RE: Paypal pytania - KosikSquad - 23-01-2013 16:46

Mam pytanie co do weryfikacji. Dodaje swój rachunek bankowy, wpisuje swój nr IBAN tak jak trzeba tzn. bez żadnych spacji, wszystko się zgadza i jest 28 znaków nic mi się nie usunęło przez przypadek, ale jednak ciągle pisze że ten nr jest nieprawidłowy. To jakąś magiczną sztuczką trzeba tam wpisać ?


RE: Paypal pytania - yazir - 23-01-2013 16:55

@KosikSquad wpisujesz czy wklejasz? Przy wklejaniu czasem pojawiają się problemy, wpisz ręcznie.

@marcel_kk, oraz @miniek9090 Załatwiam teraz od dłuższego czasu odblokowanie swojego konta, został mi przyznany tak jak by osobisty zewnętrzy pełnomocnik który pośredniczy w pomocy odblokowania mi konta, przy okazji podpytuję ich o najczęstsze powody blokad Smile
Wiadomo głównie blokują za oszustwa, ale nie przepadają również za kontami na które wpływają drobne tzn częste wpłaty po 1gr-50gr. Dlatego że oni muszą to wszystko sprawdzać a takich transakcji jest dziennie wiele. Oraz jest "przykaz" blokowania kont na których nie zarabiają, a mają duże obroty Smile Czyli powód mojej blokady. Ok 90% wpłat / wypłat miałem jako prezent a do tego wysokie obroty, więc spora kasa im uciekała.
To jest właśnie częsty powód Smile A jak połączyć to z tymi niskimi przelewami to ich tam krew zalewa Smile


Odp: Paypal pytania - miniek9090 - 23-01-2013 17:38

Ja mam all transakcje jako prezent i blokady nie mam. Widac kto jest VIP ;p

Wysłane z mojego GT-S5570


RE: Paypal pytania - zener82 - 23-01-2013 19:06

Dodam tez ze za logowanie z uzyciem proxy takze blokada konta.


RE: Odp: Paypal pytania - marcel_kk - 23-01-2013 19:11

(23-01-2013 17:38)miniek9090 napisał(a):  Ja mam all transakcje jako prezent i blokady nie mam. Widac kto jest VIP ;p

Do czasu, a potem ZONK i płacz na forum...


Odp: Paypal pytania - miniek9090 - 23-01-2013 19:39

@up dlatego tylko takimi kwotami dysponuje na pp...

Wysłane z mojego GT-S5570