Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA Polska Nisza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPA Polska Nisza (/Temat-PPA-Polska-Nisza-63713)



PPA Polska Nisza - PremAccHack - 22-01-2013 19:41

xxx


RE: PPA Polska Nisza - bios - 22-01-2013 19:44

Różnie to z PP bywa... Miałem zweryfikowane konto i zleciłem na nie wypłatę, prawie 600zł no i oczywiście zablokowali kasę Smile

Co do PPA to polecam Firecash. Oprócz tego dobrze się chyba zapowiada AstroCash, ale nie mnie to oceniać Wink


RE: PPA Polska Nisza - surfer0700 - 22-01-2013 20:04

ShareBay prezentuje się również ciekawie. Można się tam pobawić z filmikami itd. Zapoznaj się z Nim.


RE: PPA Polska Nisza - PremAccHack - 22-01-2013 20:28

Dobra domena .pl już jest teraz by się przydał jakiś hosting bez reklam darmowy? Jakieś pomysły?

Nad serwisem PPA się zastanawiam, w którym serwisie da się edytować rozmiar pliku? (jest taka możliwość bo z ilością pobierań plików widziałem na FC)


RE: PPA Polska Nisza - surfer0700 - 22-01-2013 20:32

Jeżeli masz zamiar korzystać z ShareBay to od Nich dostaniesz dostęp do dobrego serwera za darmo.
Jednak ShareBay nie ma możliwości zmian rozmiaru pliku, tylko ilości pobrań można modyfikować.


RE: PPA Polska Nisza - xJAmaTOx - 22-01-2013 20:33

Az.pl
na Firecash możesz ustawiać rozmiar, ilość pobrań i zaprojektować swój Geetway


RE: PPA Polska Nisza - PremAccHack - 22-01-2013 20:33

^^ Jak dostać dostęp do serwera, po zarejestrowaniu już jest dostęp czy trzeba się do kogoś zgłosić?

A ten geetway to co to dokładnie jest?


PPA Polska Nisza - Majka - 06-03-2019 13:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.