Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System Ofert w FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: System Ofert w FC (/Temat-System-Ofert-w-FC-63712)



System Ofert w FC - GrzybekPL - 22-01-2013 19:16

Witam. Ostatnio zastanawiałem się nad wyborem ofert w FireCash.
Czy według was lepiej zostawić tak jak jest czy coś zmienić.
Ja uważam, że lepiej zaznaczyć tylko te oferty przy których trzeba podać PIN, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że takie są najczęściej wybierane.


RE: System Ofert w FC - daniel42na - 22-01-2013 19:51

System ofert ma bardzo duże znaczenie, wybierz przede wszystkim zależnie od tego jaki jest Twój target i kraj (wiadomo że np dzieciaki czy nastolatki którym dasz hacki nie będa wypełniać ofert z kartą kredytową).

Nie wiem czy w tym serwisie jest wskaznik EPC (earnings per click - średni zarobek z kliknięcia) ale jest to najlepszy wskaźnik którym możesz kierować się przy doborze ofert. Jeśli go nie ma - wybierz oferty z możliwie najwyzszą konwersją i stawką.
Czesto są oferty typu sign-up itp. które są darmowe dla pobierającego i bardzo łatwe, a stawki są niejednokrotnie wyższe lub podobne niż oferty typu pin.

Dla przykładu dużo lepiej opłaci się darmowa oferta za 80 centów z konwersją 25%, niż PIN za 4$ z konwersją 2-3 %


RE: System Ofert w FC - BabyBuns - 22-01-2013 20:29

(22-01-2013 19:51)daniel42na napisał(a):  System ofert ma bardzo duże znaczenie, wybierz przede wszystkim zależnie od tego jaki jest Twój target i kraj (wiadomo że np dzieciaki czy nastolatki którym dasz hacki nie będa wypełniać ofert z kartą kredytową).

Nie wiem czy w tym serwisie jest wskaznik EPC (earnings per click - średni zarobek z kliknięcia) ale jest to najlepszy wskaźnik którym możesz kierować się przy doborze ofert. Jeśli go nie ma - wybierz oferty z możliwie najwyzszą konwersją i stawką.
Czesto są oferty typu sign-up itp. które są darmowe dla pobierającego i bardzo łatwe, a stawki są niejednokrotnie wyższe lub podobne niż oferty typu pin.

Dla przykładu dużo lepiej opłaci się darmowa oferta za 80 centów z konwersją 25%, niż PIN za 4$ z konwersją 2-3 %

A ja zapytam... gdzie takie cuś się ustawia? ^^


RE: System Ofert w FC - MartinS - 23-01-2013 00:59

(22-01-2013 20:29)BabyBuns napisał(a):  
(22-01-2013 19:51)daniel42na napisał(a):  System ofert ma bardzo duże znaczenie, wybierz przede wszystkim zależnie od tego jaki jest Twój target i kraj (wiadomo że np dzieciaki czy nastolatki którym dasz hacki nie będa wypełniać ofert z kartą kredytową).

Nie wiem czy w tym serwisie jest wskaznik EPC (earnings per click - średni zarobek z kliknięcia) ale jest to najlepszy wskaźnik którym możesz kierować się przy doborze ofert. Jeśli go nie ma - wybierz oferty z możliwie najwyzszą konwersją i stawką.
Czesto są oferty typu sign-up itp. które są darmowe dla pobierającego i bardzo łatwe, a stawki są niejednokrotnie wyższe lub podobne niż oferty typu pin.

Dla przykładu dużo lepiej opłaci się darmowa oferta za 80 centów z konwersją 25%, niż PIN za 4$ z konwersją 2-3 %

A ja zapytam... gdzie takie cuś się ustawia? ^^

System ofert > filecom.net (przykładowo, zależy jakiego mirrora Ty używasz) i tam ustawiasz sobie ofertyWink