Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. (/Temat-Masz-cos-grosza-na-paypal-Wymienie-Ci-na-bank-doladowanie-63704)

Strony: 1 2 3


Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - Melex - 22-01-2013 18:23

Witam!
Oferuję wymianę pieniędzy PayPal na polski bank/doładowanie.

Piszac PW sam zaproponuj ile jestes w stanie dac mi na paypal, a ile chcesz na konto/doladowanie. Dopiero moja odpowiedz o checi wymiany rozpoczyna transakcje!!!

Nie przelewam pierwszy - staż oraz posty mogą być gwarancją że nie jestem oszustem Heart


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - diabloo07 - 26-01-2013 18:50

chyba żartujesz? 20-30% prowizji? śmieszny jesteś Smile


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - lolo12 - 26-01-2013 19:47

Przeciez z paypala do banku to kazdy sobie sam moze przelać. Wyjątkami są sytuacje gdy trzeba pilnie kasy. Ale z takim % to chętnych nie bedziebeka


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - marcel_kk - 26-01-2013 19:51

(26-01-2013 19:47)lolo12 napisał(a):  Przeciez z paypala do banku to kazdy sobie sam moze przelać. Wyjątkami są sytuacje gdy trzeba pilnie kasy. Ale z takim % to chętnych nie bedziebeka

Dlatego zerowe zainteresowanie.


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - tomazzi - 27-01-2013 09:17

obniż człowieku prowizję do 10 max 15% to może ktoś się zainteresuje bo w tej chwili to no comment
do tego wybacz ale np dla mnie ani twój staż ani ilość postów nie sprawia, że wysłałbym ci jako 1 pieniądze
dla mnie za mało znany i zaufany jesteś na tym forum


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - MrocznyKILL - 27-01-2013 09:52

Takie prowizje to ewentualnie na payze gdzie na konto nie wypłacają a nie na PP takie oferujesz...


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - Melex - 29-01-2013 11:36

3zł wynosi transakcja.

zapraszam

wypłacając poniżej 500zł płacisz 5zł prowizji.


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - youtuber86 - 30-01-2013 01:49

ty chyba z 6 lat z PP nie wypłacałeś. 5 zł prowizji to było bodajże do 2007 czy 2008 roku... Teraz nie ma prowizji przy wypłacie z PayPal. Nawet 1 zł możesz wypłacić na konto bankowe.


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - Melex - 30-01-2013 09:13

nie doczytałem, sorka.

Ale jak ktoś nie ma możliwości wypłaty to zapraszam po doładowanie np.


RE: Masz coś grosza na paypal? Wymienię Ci na bank/doładowanie. - tomazzi - 30-01-2013 09:32

(30-01-2013 09:13)Melex napisał(a):  nie doczytałem, sorka.

Ale jak ktoś nie ma możliwości wypłaty to zapraszam po doładowanie np.

człowieku zejdź na ziemię a nie bujasz w obłokach
z takimi prowizjami to nie licz na jakiekolwiek zainteresowanie, w tym narodzie coraz ciężej o debila co będzie przepłacać