Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prosba o mejla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: prosba o mejla (/Temat-prosba-o-mejla-6369)



prosba o mejla - jaruz92 - 01-05-2010 11:13

Wiem, ze wczorajszy reectock to był jakis kosmos ale tak czy siak musze napisac meila do dych idiotów brzydko mowiac.

Zamowilem sobie zegarek nixon za 2100 ptz. Wszystko wypelnione, ladnie. Wciskam ok i wyskoczył mi jakis bład.
Na reestock zalogowalem sie rowno z czasem bo odswiezalem co 5 sek wiec nie ma mowy ze ktos mnie wyprzedził,

Jesli ktos miałby chwilke czasu i napisał do nich jak wyglada sytuacja to byłbym wdzieczny.

Czlowiek siedzi na tym portalu, zbiera pkt, marnuje czas a tu takie szopki odstawiaja.


RE: prosba o mejla - szulakaluble - 01-05-2010 11:21

Ale co chcesz do nich pisać? co z twoim zegarkiem. Tesli wyskoczył ci błąd i nie odjęło ci pkt to nici z nagrody a jak odjęło ptz to możesz się cieszyć.
I za te 5 sek odświeżanie tez mogą się przyczepić;> mogą ale nie muszą...


RE: prosba o mejla - jaruz92 - 01-05-2010 11:43

no to w tym chyba tkwi problem nie ? zamiast otrzyamc nagrode wyskoczyl mi blad, to nie moja wina prawda ?


RE: prosba o mejla - Listonoszek - 01-05-2010 12:16

człowieku problem tkwi w tym, że nie próbujesz zrozumieć tego co ktoś do ciebie mówi. Nie napisałeś czy zabrało ci punkty z konta czy nie...
Odjęło ci punkty przy zamawianiu zegarka?
** Jeśli odjęło to piszesz maila, że zaistniała taka i taka sytuacja i albo ci zwrócą PTZ albo wyślą nagrodę.
** Jeśli nie odjęło-TO MASZ PROBLEM. A właściwie to nie masz zegarka. I teraz zastanów się, kogo z ich teamu obchodzi to, że wyskoczył ci błąd przy zamawianiu? Restock to łun szczęścia, którego ty akurat nie miałeś.

pzdr


RE: prosba o mejla - MareKSG - 01-05-2010 21:36

(01-05-2010 12:16)Listonoszek napisał(a):  człowieku problem tkwi w tym, że nie próbujesz zrozumieć tego co ktoś do ciebie mówi. Nie napisałeś czy zabrało ci punkty z konta czy nie...
Odjęło ci punkty przy zamawianiu zegarka?
** Jeśli odjęło to piszesz maila, że zaistniała taka i taka sytuacja i albo ci zwrócą PTZ albo wyślą nagrodę.
** Jeśli nie odjęło-TO MASZ PROBLEM. A właściwie to nie masz zegarka. I teraz zastanów się, kogo z ich teamu obchodzi to, że wyskoczył ci błąd przy zamawianiu? Restock to łun szczęścia, którego ty akurat nie miałeś.

pzdr


Miałem identyczną sytuację, żałuje że nie robiłem filmu bo mimo że nagroda była cały czas dostępna to jej nie zamówiłem. Wiem że na restocku ciężko kogoś wyprzedzić ale jeżeli już się to zrobi to powinno się chyba dostać nagrodę, a nie chujnie z grzybnią.