Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na paypala - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na paypala (/Temat-Zarabianie-na-paypala-63689)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na paypala - aggankx - 22-01-2013 14:50

Mam taki problem. Ptc i buxy się mi przejadły (chodzi m.in. o niewypłacalność i ciągle oszustwa i wgl.), w uploadzie nie mam ŻADNEGO doświadczenia, ale chciałbym zarobić na początek chociaż 10 zł miesięcznie na paypal'a i w ogóle nie wiem jak to zrobić...

Czasami zdarzą mi się jakieś "promocje" jak ktoś głupi zapłacił mi 10 zł za wrzucenie kilku plików na serwer lub ktoś zaoferował mi 20 zł za kliknięcie w 300 linków (po 5 dziennie przez 2 mc) ale niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Nie umiem za dużo jeżeli chodzi o tworzenie stron, ale coś tam mimo wszystko umiem w tej dziedzinie...; >

Proszę o pomoc!


RE: Zarabianie na paypala - tomazzi - 22-01-2013 14:56

serwisy ptp
nic nie robisz a pieniądze się same zbierają, przy kilku ptp bez wielkiego zaangażowania miesięcznie kilka $ jesteś w stanie mieć z palcem w d...
przy większym zaangażowaniu wiadomo kwoty będą szły do góry


RE: Zarabianie na paypala - miniek9090 - 22-01-2013 14:56

pisz gg 33437885, zarobisz więcej niż 10 zł miesięcznie


RE: Zarabianie na paypala - aggankx - 22-01-2013 15:11

ostatnio inwestowałem w polskie ptp ... jestem na minusie* XD nie wiem jak sprawa wygląda z zagranicznymi, bo się nie bardzo tym interesuję, bo wszystko za granicą jakby pada

*chodzi o to że niby w niedozwolonych miejscach promuje... mhm... czołg mi tu jedzie


RE: Zarabianie na paypala - miniek9090 - 22-01-2013 15:23

@up wszedzie masz podane w jakich serwisach możesz promować linka.
pewnie robiłas to w scamach.


RE: Zarabianie na paypala - aggankx - 22-01-2013 15:25

sejfik scam? pierwsze słyszę Big Grin


RE: Zarabianie na paypala - tomazzi - 22-01-2013 15:26

osobiście korzystam z fire-ptp
polski admin, skrypt wszystko francuskie
wypłaciłem z niego 10$, zainwestowałem 6$ w premium na okres 3 miesięcy, mam zwrot i zarobek a premium na jeszcze kawałek czasu
teraz kicha bo promocja "stoi" ze względu na brak aktualnego backup na który sam admin czeka ze starego serwera
nie wiem gdzie inwestowałeś, widać na złe ptp trafiłeś
osobiście polecam fire-ptp

tutaj masz mój temat z wypłatami z fire-ptp

http://zarabiam.com/Temat-12-Wyplata-z-fire-ptp-60808


RE: Zarabianie na paypala - aggankx - 22-01-2013 19:18

10$ - 6 $ = 4$ = 12 zł a pewnie już 2 mc minęły więc trochę mało... ma ktoś inny pomysł? nienawidzę inwestycji


RE: Zarabianie na paypala - tomazzi - 22-01-2013 19:41

(22-01-2013 19:18)aggankx napisał(a):  10$ - 6 $ = 4$ = 12 zł a pewnie już 2 mc minęły więc trochę mało... ma ktoś inny pomysł? nienawidzę inwestycji

nie do końca tak Smile
premium mam do 14 kwietnia, jak zrobiony zostanie backup to 2,10$ do wypłaty pójdzie których na razie zlecić niestety nie mogę bo jest stary backup wgrany
promuję kiedy mam czas by zdobyć darmowe bez wydawania środków własnych credits na reklamę linku ptp
szczerze mówiąc link może reklamowałem łącznie licząc wszystkie godziny z 10 dni
więc na 10 dni 14$
promocja przez 30 dni da większą kwotę i to jest przekroczone minimum 10 pln miesięcznie o jakim wspominasz w swoim pierwszym poście, ale zrobisz jak uważasz


RE: Zarabianie na paypala - RefLink - 22-01-2013 22:44

zacznij używać surfbarów Smile