Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z nieuczciwym gościem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z nieuczciwym gościem (/Temat-Problem-z-nieuczciwym-gosciem-63687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Problem z nieuczciwym gościem - PijanyDrwal - 30-01-2013 15:23

elo, obserwuje jego profil na fb i juz chcialem mu zaplacic za dostep do forum, ale trafilem w necie na ten temat na waszym forum i nie wiem co robic.

moze ktos kto rzekomo ma tam dostep lub dostale rzekome "patenty" dac cynk czy warto plus dac screen ze faktycznie ma dostep do tego forum?

a co do postow wyzej, to chyba nie chcecie zasypac goscia smskami, to gimbusiarskie i prymitwne, no i cos wam moga zrobic, a efekt mizerny


RE: Problem z nieuczciwym gościem - daniel42na - 30-01-2013 15:35

@UP
Twój nick chyba przedstawia Twój rzeczywisty stan ( bez obrazy ) jeśli wierzysz w takie baśnie


RE: Problem z nieuczciwym gościem - miniek9090 - 30-01-2013 16:04

(28-01-2013 23:05)Kabajana napisał(a):  Surfer jak nie wiesz co robić, to zgłoś się do odpowiedniej osoby(mam ponad 1000 starterów heyah, można je dobrze wykorzystać)
Albo każdy będzie spamował go z bramek sms

w każdej chwili może wyłączyć usługę sms z internetu Sad


RE: Problem z nieuczciwym gościem - surfer0700 - 30-01-2013 16:38

(30-01-2013 15:23)PijanyDrwal napisał(a):  elo, obserwuje jego profil na fb i juz chcialem mu zaplacic za dostep do forum, ale trafilem w necie na ten temat na waszym forum i nie wiem co robic.

moze ktos kto rzekomo ma tam dostep lub dostale rzekome "patenty" dac cynk czy warto plus dac screen ze faktycznie ma dostep do tego forum?

a co do postow wyzej, to chyba nie chcecie zasypac goscia smskami, to gimbusiarskie i prymitwne, no i cos wam moga zrobic, a efekt mizerny


Jeżeli wierzysz w takie baśnie to życzę miłego wyrzucania kasy w błoto.
Zwykły szarak po zakupie patentu za 100 PLN zarabia 10.000 PLN dziennie?? beka
Nie wiem kto jest głupszy...
Czy ten kto to wymyśla, czy Ci którzy w to wierzą.


RE: Problem z nieuczciwym gościem - bartex89 - 30-01-2013 17:04

patrzcie , niezadowolony klient wysłał mi oto jeden z cudownych patentow...

Patent PIZZA
W lokalach gastronomicznych są różne promocje żeby zyskać nowych klientów.Właściciel pizzerni robi coś takiego że daje kupon promocyjny i gdy kupisz u niego pizze to on stawia pieczątkę.
Kupisz 10 pizzy i zbierzesz 10 pieczątek to 11 pizze dostajesz GRATIS.
Wystarczy iść do takiego lokalu i powiedzieć że chcesz kupon promocyjny bo często zamawiasz pizze a nie zbierasz pieczątek.Taki właściciel ci daje kupon promocyjny GRATIS a ty wtedy zamawiasz sobie pieczątkę na wzór identycznej jak ma właściciel pizzerni.Koszt pieczątki 12 pln.
Czas oczekiwania na pieczątkę to 20 - 25 min.
A dalej chyba tłumaczyć nie trzeba prawda ?


napisał to analfabeta?


RE: Problem z nieuczciwym gościem - bartex89 - 30-01-2013 17:06

prosze jakiegos moda o zastrzezenie tego tematu dla uzytkownikow z wiekszym stazem lub cos w tym stylu.


RE: Problem z nieuczciwym gościem - Matheo249 - 30-01-2013 17:08

Tak sobie trochę poczytałem te jego wpisy... Niezły z niego bajkopisarz, może powinien jakiś film Sci Fi nakręcić? Ma talent do tego Big Grin Do tego nie potrafi zdania prostego ułożyć, czasem dziwnie się czyta.
Skoro zgłaszanie jego nic nie daje to co można zrobić? Komentarze usuwa, czytałem cały ten temat.


RE: Problem z nieuczciwym gościem - surfer0700 - 30-01-2013 17:11

Ile kosztował ten patent na pizze? 100 PLN ? beka


RE: Problem z nieuczciwym gościem - bartex89 - 30-01-2013 17:13

wtedy co pisał i to widziałem , to 20 zł. ale jak to przeczytałem, to padłem.
Juz wole paten - wlos w pizzie , lub padnieta muche , a nie jakies pieczatki heh.


RE: Problem z nieuczciwym gościem - surfer0700 - 30-01-2013 17:17

No ale nawet... 20 PLN za takie gówno.
Niech zrobi jeszcze patent na FRYZJERA...
Też dają pieczątki . . . aaaa 10 strzyżenie gratis! beka