Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata (/Temat-xtreme-ptc-com-bez-minimum-5c-dziennie-instant-wyplata-63670)



xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - Yogii - 21-01-2013 23:11

klik 1c
klik poleconego 0,25c
minimum 1c
instant na lr
dziennnie 5c do wyklikania


admin pisze do uzytkownikow ze mozna zlecac wypłate co drugi dzien

osobiscie klikam do jutra i zlecam kase - zobaczymy czy będzie wypłata co drugi dzien

http://www.xtreme-ptc.com


http://www.xtreme-ptc.com/?ref=xxx - ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ZAPISU


Odp: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - miniek9090 - 21-01-2013 23:43

A co z paypalem ?? Tez bez minimum??

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com


RE: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - Yogii - 22-01-2013 19:34

tak bez minimum i bez prowizji


RE: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - kordyll - 22-01-2013 20:04

zleciłem wypłatę 5c na paypal zobaczymy


RE: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - Beliarossi - 22-01-2013 21:22

tez dzis zlecilem i czekam az dojdzie wyplata Smile

zmniejszyli ilosc reklam na dzien bylo 8 a jest 7 Smile

to samo co kanbux sie zrobilo paypal minimum 1$

LK jedynie zostalo Smile
a zlecona kasa widze nie doszla na paypalu takze grubo


RE: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - BlackDead - 22-01-2013 22:00

Mam tam konto od początku i nawet nie dodaje tego na forum bo nie warto.
Minimum na PayPala i PayZe od początku było 1$ a na LR za duze prowizje.Zleciłem 0,02 na LR strona zabrała połowę doszło na LR 0,01 i LR skasowało jako prowizje 0,01,czyli nic mi nie zostało.
Nie warto klikać.KanBux o wiele lepszy i płaci na LR instant tez minimum i bez prowizji.


RE: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - Yogii - 22-01-2013 22:09

nie ma to jak napisac kilka postow na forum i rżńąć cwaniaka jaki to ten bux jest kijowy a moj jest lepszy


RE: xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - BlackDead - 22-01-2013 22:13

Nie no sory nie chce go tak krytykować bo też trochę klikam ale prowizje są bardzo duże.
Zlecając wypłatę na LR 1$ otrzymujemy $0,35.Ale bux płaci.
Dodam dowód w załączniku.Zleciłem 0,02 i otrzymałem 0,00


xtreme-ptc.com - bez minimum - 5c dziennie - instant wypłata - Artinesse - 25-02-2018 16:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.