Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Puls Reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Puls Reklamy (/Temat-Puls-Reklamy-63660)

Strony: 1 2 3


RE: Puls Reklamy - Kell - 19-05-2023 12:26

Ten wątek ma wszystko, osiemnastoletniego admina serwisu GPTR, jego prężnie działającą firmę, która klękła mniej niż 10 miesięcy po jego przechwałkach, nadzieje na wskrzeszenie GPTR na polskim rynku obecnie skutecznie mordowane przez monopol, praktycznie wszystkie posty w offtopie. Zestarzało się wszystko jak mleko beka
Wracając do tematu, czy możecie się normalnie zalogować do PulsuReklamy i wyklikiwać dział PTC? W zeszłym tygodniu najpierw klękły recaptche, a potem admin to tak naprawił, że po kliknięciu w bannerek w PTC serwis w kółko prosi mnie o ponowne logowanie. Oczywiście kontakt z pomocą techniczną zamilkł całkowicie od tygodnia. Ktoś jeszcze tak ma?

EDIT: Dosłownie 15 minut później skontaktowała się pomoc techniczna z Pulsa, czarny pijar ma jednak moc beka


RE: Puls Reklamy - Owl_ - 19-05-2023 14:13

(19-05-2023 12:26)Kell napisał(a):  Wracając do tematu, czy możecie się normalnie zalogować do PulsuReklamy i wyklikiwać dział PTC? W zeszłym tygodniu najpierw klękły recaptche, a potem admin to tak naprawił, że po kliknięciu w bannerek w PTC serwis w kółko prosi mnie o ponowne logowanie. Oczywiście kontakt z pomocą techniczną zamilkł całkowicie od tygodnia. Ktoś jeszcze tak ma?

EDIT: Dosłownie 15 minut później skontaktowała się pomoc techniczna z Pulsa, czarny pijar ma jednak moc beka


Przed chwilą zalogowałem się bezproblemowo do PulsReklamy, sprawdziłem też sekcje PTC i u mnie działa Smile


RE: Puls Reklamy - Kell - 19-05-2023 14:19

(19-05-2023 14:13)Owl_ napisał(a):  Przed chwilą zalogowałem się bezproblemowo do PulsReklamy, wiec u mnie działa Smile

U mnie też już śmiga, ale wyglądało to tak, że po zalogowaniu i kliknięciu reklamy serwis ponownie prosił o logowanie, po kolejnym zalogowaniu znowu itd., itd. Jeśli ktoś ma jeszcze ten problem, to wykasowałam ręcznie ciasteczka i całą pamięć podręczną w przeglądarce, aby to naprawić. Kilka dni temu nawet to nie pomagało, teraz jest okej.

EDIT: I znowu przestało działać.