Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? (/Temat-Nie-wczytuje-ci-sie-lockerz-i-ptzplace-6366)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Mariolars - 03-05-2010 09:53

ja dostałem na 4 dni ale i tak wchodziłem przez proxy.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Silek - 03-05-2010 11:13

A ja po dwóch dniach w końcu dostałem od nich mejla który brzmi :

Hey Lockerz Member,

Thanks for your email. Are you sure you would like Lockerz to remove your
account?

Thanks,

Draken

Normalnie pożal się boże. Tak jakby nie mógł skopiować mojego mejla i sprawdzić w bazie czy takie konto istnieje. A istnieje bo loguje sie na nie przez proxy i wszystko działa. No nic. Trzeba dalej czekać.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - omencs - 03-05-2010 11:17

Mi dalej się nie ładuje. Już mnie wnerwiają tymi restockami tym sklepem że my nie możemy kupować, tymi filmami co nie można było oglądać. Sprzedam chyba konto i zbieram tylko na Take a Gift.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Silek - 03-05-2010 11:45

Na Twoim miejscu dałbym temu troszke czasu Wink Nie warto podejmować tak pochopnych decyzji. Może w końcu coś z tą blokadą zrobią a sklep może nie będzie taki zły. A filmiki które są przeznaczone dla USA to aż nie tak wielki problem Wink Fakt, kiedyś były problemy nawet ze zwykłymi filmikami, ale to sie poprawiło i mam nadzieję, że zawsze u nich każdy błąd zostanie naprawiony Smile Nie sprzedawaj tego konta bo możesz potem żałować Wink Pozdro


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - omencs - 03-05-2010 12:36

Napisałem do nich drugiego takiego samego maila, narazie nie odpisali z automatu. Jedyne co z tego Lockerz mam to termos.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Silek - 03-05-2010 12:52

Poczekaj, na pewno odpiszą wkrótce. No to graty termosu Smile Kiedyś też na niego zapoluje a narazie mam tylko gre na PSP do konsoli którą też kiedyś wygram Wink


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Magnus - 03-05-2010 15:40

(03-05-2010 12:36)omencs napisał(a):  Napisałem do nich drugiego takiego samego maila, narazie nie odpisali z automatu. Jedyne co z tego Lockerz mam to termos.

Odpiszą tylko trzeba troche czasu nie pisz do nich cały czas e-maili


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Roster - 04-05-2010 12:09

A powie mi ktos jak wejsc sie zalogowac i odpowiedziec na dailes przez PROXY ?


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - omencs - 04-05-2010 15:45

Jak masz Google Chrome to klikasz na ten klucz na prawo - opcje - dla zaawansowanych - zmień ustawienia proxy - ustawienia sieci LAN - zaznaczasz użyj servera proxy dla sieci LAN i wpisujesz tam: adres: 189.17.177.181 port:3128.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Mariolars - 04-05-2010 16:03

wiele osób piszący z błachostkami + leniwość hamburgerów = długie czekanie na email od lockerz