Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? (/Temat-Nie-wczytuje-ci-sie-lockerz-i-ptzplace-6366)

Strony: 1 2 3 4


Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - zone22 - 01-05-2010 10:48

Jakąś godzinę przed kwietniowym restockiem lockerz przestało mi się wczytywać i jest tak do teraz. W temacie z regulaminem tego restocku też kilka osób pisało o tym problemie. Dzisiaj dopiero odkryłem przyczynę Tongue Lockerz nas zablokowało. Dlaczego ?

Kwietniowy restock miał być moim pierwszym i chciałem się na niego dobrze przygotować. W dniu restocku wpadłem na pomysł aby komputer jeszcze mi troszkę pomógł w sprawdzaniu kiedy on jest. Napisałem sobie pewien skrypt który co 3 sekundy wchodził na ptzplace i sprawdzał czy jest tam ten obrazek comming soon(gdyby go nie było, to by oznaczało że jest właśnie restock). Po kilku godzinach działania, nagle przestało mi się wczytywać lockerz(kiedyś już też tak miałem, ale po chwili wszystko wracało do normy), więc aby czasami nic nie przegapić, wrzuciłem skrypt na serwer aby on nadal działa i w razie czego dawał mi znać. W momęcie restocku nadal strona nie chciała mi się wczytać, więc próbowałem przez bramkę proxy, która znajduje się na moim serwerze ( te same ip co skryptu sprawdzającego rest). Chwilę po restocku już nawet przez bramkę proxy nie mogłem wejść na lockerz bo się nie chciało wczytać. Więc przyczyną blokady jest zbyt częste odświeżanie...

Teraz zostało mi tylko napisać do lockerz, czygo bardzo mi się nie chce robić Tongue

PS. Nie piszcie mi nic w stylu abym usunął ciasteczka Rolleyes


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - pieczyk111 - 01-05-2010 10:54

BRawoooo sam do tego doszedłeś??? odswierzanie co 3 sekundy... naprawde jestes wielki.... pfff wszyscy o tym trabia ze min co 2 min a ty 3 sek gratulacje pomysłu i zkapy....


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - NaoS - 01-05-2010 10:57

Dostałeś bana za zbyt częste odświeżanie.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - zone22 - 01-05-2010 11:04

(01-05-2010 10:54)pieczyk111 napisał(a):  BRawoooo sam do tego doszedłeś??? odswierzanie co 3 sekundy... naprawde jestes wielki.... pfff wszyscy o tym trabia ze min co 2 min a ty 3 sek gratulacje pomysłu i zkapy....
Niestety nigdzie nie przeczytałem o żadnym minimum odświeżania.. W sumie to mogłem się domyślić, że się próbują jakoś zabezpieczać przed czymś takim, bo gdyby tak każdy robił, to nawet przed restockiem ich serwery by poumierały


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Nayare - 01-05-2010 11:58

najlepiej jest rowniez odswiezac ctrl+F5, bo pozniej macie problemy, ze nie ma okna logowania etc.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Marczyk - 01-05-2010 12:02

Jeżeli masz netie lub neo, możesz najzwyczajniej zmienić IP. Mi to pomogło, bo też miałem za to bana.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Roster - 01-05-2010 22:05

A na ile jest ten ban ? bo normalnie zaraz je** Big Grin bo chyba nie na zawsze -,-" i czy dobrze wywnioskowalem ze tylko na ip nie na konto ? Tongue


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Nayare - 01-05-2010 22:08

Na IP przez ok. 1 lub 2 tygodnie. Przynajmniej ja na tyle mialem.


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - Roster - 01-05-2010 22:12

OMG zal to ile punktow mi wrabie :/ to pojde do kumpla sie logowac :* Big Grin


RE: Nie wczytuje ci się lockerz i ptzplace ? - omencs - 01-05-2010 22:18

Ja już mam 3dni, wchodzę na tą chwile przez proxy odpowiadam i wychodzę, filmy sobie później obejrzę, ale kolega miał tak samo i mu tylko jeden dzień nie wchodziło.