Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium (/Temat-KanBux-bez-minimum-do-wyplaty-i-darmowe-konto-Premium-63653)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - BlackDead - 24-01-2013 15:14

Kasa wam wróciła na konto chyba dlatego,że nie mieliście minimum i admin ją anulował (mialem tak na innym buxie,jak uzbierałem więcej to wyplacił bux)


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - Devil877 - 24-01-2013 15:16

kolego zlecałem jak miałem denne 0.05 minimum na pp , dziś zleciłem po raz kolejny z 12 centów dostanę o ilę dostane to 0.02 xD bo 10 centów zabrali ... to jest chore zmieniać co 5 minut wymagania


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - BlackDead - 24-01-2013 16:09

No.Zrobili te 0.1$ prowizje ale jak się więcej wypłaca to i tak bierze 0,1$.Najlepiej uzbieraj z 1$ to nie stracisz na tym.


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - Devil877 - 24-01-2013 16:26

nie wiem , nie mam szczęścia do buxów , kiedyś uzbierałem minimum i z dnia na dzień nagle się admin zmienił , zmniejszył stawki + anulował wypłaty więc sorry jak dla mnie strata czasu na klikanie jak i tak nie zobaczę tych kilku centów . Myślałem że ten jeden będzie porządny ale się myliłem


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - BlackDead - 24-01-2013 16:30

Bo nie zbierasz poleconych.Z kilkoma poleconymi się szybciej zbiera.Ja z tego bux raz wypłaciłem i za kilka dni wypłace na PP lub LR.
Bux naprawdę płaci wejdz na stronę i sprawdź dowody są sprzed kilku minut lub godzin.


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - BlackDead - 24-01-2013 16:39

Ja osobiście wole buxy od surfbarów,używam kilku i jeszcze nie mam minimum do wypłaty a jak uzbieram na 20d2surf minimum to poczekam ponad miesiąc na wypłatę Big Grin Ale w TenDollars2Surf niedługo będę miał minimum Big Grin


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - bmw - 24-01-2013 16:55

(24-01-2013 16:39)BlackDead napisał(a):  Ja osobiście wole buxy od surfbarów,używam kilku i jeszcze nie mam minimum do wypłaty a jak uzbieram na 20d2surf minimum to poczekam ponad miesiąc na wypłatę Big Grin Ale w TenDollars2Surf niedługo będę miał minimum Big Grin
Witam chcialbym ci cos powiedziec na temat buxow bo ja tez sie tym bawie na poczatku mialem kolo 20 buxy w ktorych klikalem powiem ci ze 90% procent z nich mi nie wyplacilo kasy albo co chwile zmeniaja minimum i trzeba zainwestowac ze by dostac wyplata i za nie dlugo bux jest juz scam.Znajdz buxy ktory sa napewno wyplacalny i zainwestuj,nie trac czasu i nerwow bo sam sie przekonasz ze nie warto mowie ci z wlasnego doswiadczenia


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - adis1322 - 24-01-2013 17:03

(24-01-2013 16:39)BlackDead napisał(a):  Ja osobiście wole buxy od surfbarów,używam kilku i jeszcze nie mam minimum do wypłaty a jak uzbieram na 20d2surf minimum to poczekam ponad miesiąc na wypłatę Big Grin Ale w TenDollars2Surf niedługo będę miał minimum Big Grin

Na 20$2surf fajnie by było jakbyś czekał miesiąc na wypłatę Smile
Przygotuj się na czekanie około 12 miesięcy o ile wgl dostaniesz kasę.


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - BlackDead - 24-01-2013 17:06

no masz racje ale ja używam tylko takie gdzie nie trzeba inwestować i dostaje od nich wypłaty minimum się często zmienia bo nie mogliby płacić bez minimum cały czas już jest za dużo użytkowników ale 0,50$ lub 1$ to i tak małe minimum.Za kilka dni powiem czy dostałem wypłatę bo teraz nie mogę zlecić bo płacą co 7 dni.


RE: KanBux bez minimum do wypłaty i darmowe konto Premium - BlackDead - 24-01-2013 17:10

Lol 12 miesięcyRolleyes
Strasznie długo.Mam już trochę kasy to dobije do minimum.Ale w tendollars2surf nie trzeba tyle czekać i minimum to 10$ na PayPala