Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop coraz bliżej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Shop coraz bliżej (/Temat-Shop-coraz-blizej-6363)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Shop coraz bliżej - emaema - 06-05-2010 14:06

eee bo niby można by złożyć zamówienie, ale nie wiem jak by wyglądało... bo niema jakiejś blokady dla użytkowników z zagranicy... tylko się boje czegoś zamawiać bo jak mi ptz usuną to lipa Big Grin


RE: Shop coraz bliżej - lysy88 - 06-05-2010 14:18

żenada panowie i panie...


RE: Shop coraz bliżej - Alexzus - 06-05-2010 18:56

Co to ma znaczyć ??.. To o ile oni zwiększyli ceny?! Po**balo ich?! Niech najpeirw dadza te sposoby na zarabianie a nie!! Niby kiedyś na to uzbieramy?! Ale nas zrobili w ch*ja


RE: Shop coraz bliżej - Magnus - 06-05-2010 18:58

Nie no może zmniejszą te cenny albo dodadzą wiele sposobów na PTZ Wink


RE: Shop coraz bliżej - kamilklw - 07-05-2010 12:29

cen nie zmniejszą nie ma nawet co liczyć ew dodadzą kolejne sposoby zbierania punktów


RE: Shop coraz bliżej - wikiwik16 - 07-05-2010 12:49

sklepik super, tylko ceny z kosmosu, słuchawki za 2200PTZ SZOK!!!!!!!!!


RE: Shop coraz bliżej - KiMaHri - 07-05-2010 12:57

a mi tam pasuje taki układ Smile bo zanim oni dadzą możliwość zamawiania dla nas to ja już będę miał wystarczająca ilość PTZ teraz "Z" ^^ większość z was marudzi tylko i nic więcejTongue a prawda jest taka że Lockerz odwaliło kawał dobrej roboty Smile komu sie nie podoba to może sie przecież przestać w to bawić:>


RE: Shop coraz bliżej - Noeki - 07-05-2010 13:45

Postanowiłam, że kupie coś (jak otworzą dla nas) i żegnam Lockerz;]
Nowe ceny są po prostu żenujące..


RE: Shop coraz bliżej - Tidus - 08-05-2010 08:17

Noeki , nie rozumiesz tego ze zanim bedzie sklep bedziemy mieli duzo punktow ? I jeszcze niedlugo dodadza pare sposobow