Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shop coraz bliżej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Shop coraz bliżej (/Temat-Shop-coraz-blizej-6363)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Shop coraz bliżej - wesolutki - 03-05-2010 20:27

(02-05-2010 11:38)Boski90 napisał(a):  Zaraz zaraz, jak po roku kasują się wszystkie ptz? Słyszałem że po roku kasują się te ptz które były uzbierane dokładnie rok temu, a te co były uzbierane pół roku zostają jeszcze pół roku na naszym koncie.

Dokładnie. Każdy punkt ma osobno rok ważności.


RE: Shop coraz bliżej - qazwsx - 03-05-2010 20:42

Z tym odejmowanie ptz to masakra - lockerz dokładnie przemyślał żebyśmy za dużo nie wygrywali i ciągle siedzieli na och stronie.

Na każdym restocku powinni pisać ile jest sztuk danego przedmotu np. iPod - 100
mam mieszane odczucia ciągle nowe sposoby na zbieranie ptz- mydlą nam oczy tymi punktami - a gdzie nagrody !!!???


RE: Shop coraz bliżej - Satan - 03-05-2010 21:14

Ważne żeby Shop nadszedł :]


RE: Shop coraz bliżej - mikolaj90 - 03-05-2010 21:17

(03-05-2010 20:42)qazwsx napisał(a):  Z tym odejmowanie ptz to masakra - lockerz dokładnie przemyślał żebyśmy za dużo nie wygrywali i ciągle siedzieli na och stronie.

Na każdym restocku powinni pisać ile jest sztuk danego przedmotu np. iPod - 100
mam mieszane odczucia ciągle nowe sposoby na zbieranie ptz- mydlą nam oczy tymi punktami - a gdzie nagrody !!!???

Jak by nie odejmowali ptz to każdy by miał ich z 20 000 i więcej, i stać było by każdego na każdą nagrodę Tongue


RE: Shop coraz bliżej - Alexzus - 03-05-2010 21:35

Ale sobie zarobili na nas :/..

I dodam: najbardziej aktywni użytkownicy to nie z listerzy tylko ci, którzy cierpliwie przez rok czekali na nagrodę nawet jeżeli tej nie udało się im zdobyć.. Takich użytkowników lockerz chce dyskryminować z gry usuwając im dotychczasowy dorobek na lockerz, równocześnie otrzymują za to kasę i nikt im tego wypomnieć nie może..

Dodam kolejne: mi są niepotrzebne restocki bo i tak nigdy nic na nich nie wygram.. W 5 sekund zalogować się, wejść w takie brands jakie chcemy, znaleść nagrodę i klinąć w nią, do tego nie mogłoby nas ani trochę ścinać i autofille musiałyby działać.. Mission impossible :/ widać kto tu oszukuje/kto ma WIELKIE szczęście..
<ci którym się udaje wygrywać najbardziej rozchwytywane nagrody...>


RE: Shop coraz bliżej - Zythus - 04-05-2010 14:51

@up
zgadzam się


RE: Shop coraz bliżej - Kalis - 05-05-2010 14:27

no lepiej płacić mnie Big Grin niż pełna kwotę Smile


RE: Shop coraz bliżej - Bielak - 06-05-2010 13:33

HAHAHAHAH wejdzie w sobie w shop, xbox360 = 32 tys ptz zeby obnizyc do 0 hahahahahahaaha nawet gra na xboxa to 5 tys ptz


RE: Shop coraz bliżej - Siom - 06-05-2010 13:45

Ja pier****111!!!!!!! Jakie ceny! Wygląda na to, że jeśli chce się nagrodę za same ptz to i tak trzeba najpierw kupić coś za dolary albo bardzo bardzo bardzo długo czekać! Ja kindziole nie spodziewałem się, że aż tak w górę pójdą. Myślałem że mając 4000 ptz jestem koziro a tu lipa Tongue


RE: Shop coraz bliżej - Daminn - 06-05-2010 13:46

O.o Super, nacieszyłem się swoimi 3k przez 10min ;\ PS3 ok. 35K (/).-)