Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(mBank) e-konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: (mBank) e-konto (/Temat-mBank-e-konto-63618)

Strony: 1 2 3


RE: (mBank) e-konto - Ty27mek - 21-01-2013 10:20

Bankomat obsłuży kartę - z tym nie ma problemu.
Nie jest konkretnie powiedziane z tą prowizją. Każdy bank narzuci sobie inną, możliwe też, że w zależności do danej kwoty jest ona większa.

W takich sprawach lepiej iść do banku i zapytać o prowizję w przypadku pobierania kasy Smile


RE: (mBank) e-konto - motywator20 - 21-01-2013 10:42

a mam jeszcze jedno pytanie:

zlozylem wniosek w srode o otwarcie e-konta w czwartek wykonalem przelew weryfikacyjny 1 zl w celu weryfikacji danych w piatek nadal nie bylo konta wiec zadzwonilem na mLinie i baba powiedziala ze zadzwoni pracownik embanku do mnie w ciagu 4 dni wiec czekam do dzis i nic


CZY oni cos tam wogóle robia w tym mBanku!!!


RE: (mBank) e-konto - tomazzi - 21-01-2013 10:52

dni roboczych a nie pracujących
weekendu nie wliczaj w te 4 dni i na pewno każdy pracuje jak powinien jak w każdym banku i jeśli ma ktoś do ciebie zadzwonić to zadzwoni
Mbank z zastrzeżonego dzwoni


RE: (mBank) e-konto - motywator20 - 21-01-2013 11:16

ale juz mnie to troche wkurza bo maja ludzi za frajerów
w srode zlozylem wniosek a juz mamy poniedzialek tak dlugo nie powinno to trwac


RE: (mBank) e-konto - tomazzi - 21-01-2013 11:35

składałeś przez internet - nie jesteś jedynym tak składającym i pępkiem świata by ciebie tylko ciebie od razu obsługiwali, trzeba poczekać bo muszą zweryfikować przekazać umowy do wysłania kurierowi byś podpisał i wniosków mają setki do obsłużenia osób a nie ciebie jedynego
szybciej by było gdybyś założył konto w mkiosku lub mpunkcie
tak to tydzień trwać wszystko będzie


RE: (mBank) e-konto - motywator20 - 21-01-2013 12:11

ale ja skladalem przez neta wniosek ale weryfikowalem za pomoca przelewu 1 zl



nieprzyjdzie do mnie kurier.....


bo tam bylo wybrac rodzaj :


-Kurier - nasz Kurier skontaktuje się z Tobą i umówi na dostarczenie dokumentów w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.

-Punkt naziemny mBanku- jeszcze tego samego dnia możesz podpisać umowę w wybranym mKiosku lub Centrum Finansowego mBanku (Aspiro). Pracownik pomoże Ci aktywować rachunek oraz opowie o jego funkcjonalnościach.

-Elektronicznie – otworzysz eKONTO bez konieczności podpisywania umowy w formie papierowej. Na wniosku poprosimy Cię o podanie Twojego numeru rachunku w dotychczasowym banku. Konto aktywujemy, jeśli wykonasz przelew ze wskazanego rachunku, a zadeklarowane dane będą poprawne.


Ja wybralm ELEKTRONICZNIE


No i wykonalem przelew ale jak dzwonilem na mLinie podalem nr. wniosku
to mi powiedziala zeby podac imie, nazwisko nr. seri dowodu itp.


To znaczy ze nie zweryfikowali jak kazala wszystko podawac od nowa....


RE: (mBank) e-konto - yazir - 21-01-2013 12:13

Wysyłałeś pieniądze ze swojego konta?


RE: (mBank) e-konto - motywator20 - 21-01-2013 13:09

nie ze swojego tylko zrobilem przelew 1 zl na tej kartce

[Obrazek: POLECEIE%20PRZELEWU.jpg]


RE: (mBank) e-konto - yazir - 21-01-2013 13:13

No to nie dziw się, ta opcja którą wybrałeś jest dla osób które mają już konto w jakimś banku i wtedy to trwa 1 dzień roboczy. O ile przelew wysłany jest z własnego konta a nie poczty. Ty będziesz musiał podpisać papierową umowę najpewniej.


RE: (mBank) e-konto - tomazzi - 21-01-2013 13:16

sam przelew z poczty będzie do 5 dni roboczych, szybciej by było z wpłatą np w skarbonce, żabka czy tym podobnych bo w dni robocze przelewy są do 24 h na koncie odbiorcy to raz
dwa jak pisze yazir - w twoim przypadku jedna bez kuriera i podpisanej umowy się na 99% nie obejdzie skoro w taki sposób dokonywałeś wpłaty ( tracąc przy okazji 2,50 prowizji na wpłatę, czysty zysk dla ciebie ....)