Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! (/Temat-Diamond-Mine-Bux-Darmowe-konto-Ultimate-63599)

Strony: 1 2


Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - BlackDead - 20-01-2013 16:25

Witam, przedstawiam wam nowy bux diamond-mine-bux,który oferuje darmowe konto Ultimate!!
Ma dopiero 236 użytkowników.

ilość reklam: 5
wartość: $0.0150
klik poleconego: $0.0150
max. DR: 500
max. RR: 1000
minimum do wypłaty: 1$
metody wypłat: PayPal,PayZa,STP,LR,OkPay
ilość dni od rejestracji potrzebne do wypłaty: 30
dzienny zarobek: $0.0465

link polecający: http://www.diamond-mine-bux.com/?ref=blackdead

[Obrazek: banner1.png]


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - szpon5 - 20-01-2013 16:49

Nie polecam buxa:
Konto Ultimate jest na miesiąc, potem wygasa. Ale co nam po tym koncie Ultimate, skoro stawki i tak są malutkie. Niektóre buxy dają tyle na koncie Standard albo Premium (drugim po standard) a czasem i więcej.

Wszystkie stawki które podałeś w 1 poście, są dla konta Ultimate, które po miesiącu wygaśnie. I zrobiłeś dwa błędy, bo nie 5 reklam a 6, do tego dziennie na Ultimate zarabiamy nie 0.0465, ale $0.0540.

Macie dzienny zarobek:
http://img844.imageshack.us/img844/258/obraz1k.jpg

Śmiechu warte. Nie polecam, jest masa masa lepszych buxów.


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - BlackDead - 20-01-2013 17:15

Nawet się nie zarejestrowałeś,a co do konta ultimate to po miesiącu jak się skończy to wypłacamy kase i po problemie.
I jest 5 klików 6 to cheat link,nie wiesz to nie komentuj


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - szpon5 - 20-01-2013 17:21

Zarejestrowałem się zanim założyłeś ten temat, inaczej skąd bym miał screen z wyższego postu.

BlackDead napisał(a):to po miesiącu jak się skończy to wypłacamy kase i po problemie.
Jak się skończy, to nie wypłacisz, bo wypłata na koncie Standard od 4$, a o tym już nie chciało Ci się wspomnieć w 1 poście. Musisz wypłacić zanim skończy Ci się Ultimate. Ale jak wspomniałem, te stawki na tym buxie są okropnie małe. Przynajmniej dają to Ultimate za darmo na miesiąc, choć i tak ma ono małe stawki, ale to zawsze coś. Ale po tym koncie Ultimate to absolutnie nie opłaca się korzystać.

Edit godz. 17:22:
O tym, że konto Ultimate jest na miesiąc a nie na cały czas i ogólnie screenu ze stawkami dla wszystkich kont, nie chciało Ci się zamieszczać. Bo po co, prawda? Lepiej niech myślą, że konto Ultimate jest na cały czas i, że stawki są cool, to wejdą w mój reflink i nabiją mi punktów. A ja nie muszę ich o wszystkim informować. Czyż nie?
Ech Rolleyes


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - BlackDead - 20-01-2013 17:24

Mam jeszcze jednego buxa ma on 27 użytkowników.
http://www.the-gold-mine-bux.com/?ref=blackdead

Też daje ultimate na miesiąc,ale zdąży się wypłacić kase.Ale daje 5$ na PB a to starczy na 5 poleconych!


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - szpon5 - 20-01-2013 17:31

Nie będę się rejestrował, bo nie będę na pewno chciał być w tym buxie. Bardzo bym prosił, abyś na przyszłość jak umieszczasz informacje o jakimś buxie czy innym sposobie zarabiania/dorabiania, to dawał jak najwięcej informacji Wink.


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - pokezaju - 20-01-2013 22:49

Juz ponoc na jakims forum pisza ze scam jak ich nie malo


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - szpon5 - 20-01-2013 23:24

Na jakim?


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - BlackDead - 21-01-2013 16:03

własnie.Na jakim? daj linka


RE: Diamond-Mine-Bux Darmowe konto Ultimate!! - makingmoney - 28-03-2013 15:44

Buxy z darmowymi kontami szybko upadają.
Że też chce się Wam inwestować czas i pieniądze w taki szajs.