Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! (/Temat-Ok-nazwe-wymyslilem-teraz-mam-kolejna-prosbe-Haslo-reklamowe-63594)

Strony: 1 2


Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - MatiexD - 20-01-2013 15:08

Proszę o wymyślenie hasła reklamowego do nazwy firmy: Quoss
Oczywiście hasło musi być związane z czyszczeniem kostki brukowej.
Powtarzam nie pojedyncze słowo tylko HASŁO REKLAMOWE !


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - Krissu - 20-01-2013 15:21

Nazwa firmy Quoss? Raczej nie za wiele ma związanego z firmą czyszczącą kostkę brukową, chyba, że się mylę. smutny


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - lolo12 - 20-01-2013 15:29

Mi się nazwa bardziej z rolnictwem kojarzy Jerk2 A co do hasła..

Kto z Quoss korzysta ten wie ze kostka czysta. Xpokerface


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - MatiexD - 20-01-2013 15:32

Właśnie licze na inwencje twórczą ludności odwiedzającej to forum...
Mam nadzieje że ktoś ma bujna wyobraźnie i mi pomoże Smile


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - Killigan - 20-01-2013 18:02

" Gdy kostki w Quoss'ie kupujesz , wiele zyskujesz "


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - Szakallt - 20-01-2013 18:06

Choć to nie StoQUOSSa wyczyścimy Ci kostkę do ostatniego włosa ;p


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - surfer0700 - 20-01-2013 18:10

Jedna wizyta ekipy Quoss'a i bruk lśni w blasku słońca jak poranna rosa. Jerk2


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - Nicktim - 20-01-2013 19:10

Quoss: kostka czysta na błysk...


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - Lukkylukky - 21-01-2013 16:10

Niech Quoss za ciebie się pofrasuje, on ci kostkę do cna wyszoruje.


RE: Ok nazwe wymyśliłem teraz mam kolejna prośbe . Hasło reklamowe ! - ssvoice - 21-01-2013 18:07

Jak Quoss Ci kostke wypucuje
- to nie ma chuja we wsi Big Grin

Jerk2