Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock-pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock-pytanie (/Temat-Rozwiazane-Restock-pytanie-6359)



[Rozwiązane]Restock-pytanie - Pytek - 01-05-2010 09:42

Siemka ponieważ wczoraj 1 raz w życiu brałem udział w restocku i (ze jestem matoł to się "półgodziny" zastanawiałem co wziąć aż w końcu nic nie było) mniejsza o to została ostatnia nagroda i kliknąłem żeby wziąć nagrodę i tam jest ten cały formulaż nie wiem jak go wypelnic jak by miał ktos screena i wzocil do tego tematu thx


RE: Restock-pytanie - Kilol - 01-05-2010 09:50

Wypełniasz go swoimi danym, takimi jak masz w "My Account" (prawy górny róg strony głównej Lockerz).


RE: Restock-pytanie - Tech - 01-05-2010 10:48

Tu masz symulator http://www.lockerz-poland.eu/symulator/

Radzę poćwiczyć przed następnymi restockami Tongue


RE: Restock-pytanie - Tidus - 01-05-2010 14:03

w tym symulatorze co dał tech wpisujesz tak :
First name - imie
Last name - nazwisko
adress 1 - adres zamieszkania
adress 2 - drugi adres zamieszkania < nie konieczny do wypelnienia >
State - PL
Country - Poland
Phone - numer telefoniczny


RE: Restock-pytanie - Pytek - 03-05-2010 11:19

[img][Obrazek: lockerzpruba.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
dobrze?? a jeśli nie napiszcie dokładnie jak te cyfry mam wpisac Big Grin ty Big Grin mieszkam w bloku jak cos Big Grin bo nie wiem wlasnie jak wpisywac nr bloku i mieszkanie


RE: Restock-pytanie - Pytek - 04-05-2010 16:01

Co to jest to state province i Postal code?? jak bymi ktos powiedzial jak wypelnic


RE: Restock-pytanie - Wojtas100 - 04-05-2010 16:10

w state wpisać trzeba PL a postal code to kod pocztowy bez mylśnika np 56400


RE: Restock-pytanie - Marello - 04-05-2010 16:15

Lock


[Rozwiązane][Rozwiązane]Restock-pytanie - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.