Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA (/Temat-Strona-na-ktorej-zarobisz-pobierajac-pliki-PPA-63586)

Strony: 1 2


Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Gremquen - 20-01-2013 13:01

Witam.
Właśnie zacząłem pisać skrypt strony, na której Wy będziecie mogli zarabiać.
Wypiszę w punktach jak będzie przebiegało działanie takiej strony:
1. Wchodzisz na stronę i się rejestrujesz
2. Wchodzisz w specjalną zakładkę, gdzie będziesz miał kilka/naście/dzisiąt plików do pobrania i obok miejsce na kod.
3. Jeśli pobierzesz plik będziesz miał w nim zawarty kod, dzięki któremu (jeśli wpiszesz w odpowiednie miejsce) Twój stan konta powiększy się o pewną kwotę (ok. 1.50zł).
4. Jeśli uzbierasz 5zł będziesz mógł je wypłacić na swoje konto PayPal.


Oferta skierowana do osób, które mają np. kilka starterów, bądź będą mogły polecać stronę znajomym(10% od zarobków poleconego planuję wprowadzić).

Co o tym sądzicie?
Byłby ktoś chętny?

Pozdrawiam,
Adrian


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - RasTak - 20-01-2013 13:18

strona Ppadownload.net działała na takiej samej zasadzie i została zamknięta z powodu fraud lead Tongue tak że nie jest to zbyt dobry pomysł.


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Gremquen - 20-01-2013 13:19

Oj nie wiedziałem - dzięki za informację.
Ale nie sądzę, żebym miał aż tak dużo chętnych, a strona tylko dla Polski..

EDIT: Z tego co wyczytałem, to tam użytkownicy mogli wgrywać swoje pliki .txt jeśli się nie mylę..
A tutaj wszyscy będą pobierać tylko moje pliki (choć i tak nie jest to do końca pewne, że też mnie zablokują).


Odp: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - miniek9090 - 20-01-2013 13:21

"strona tylko dla polski"- i wlasnie dlatego beda fraudy hah

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Gremquen - 20-01-2013 13:23

To lepiej byłoby zrobić ogólnokrajową?
No w sumie...przecież w Polsce są tylko oferty z SMS-ami, inne kraje na to nie cierpią..

Doradźcie mi - brać się w ogóle za coś takiego? Bo skrypt już się pisze ;]


Odp: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - miniek9090 - 20-01-2013 13:26

Pisz na gg , wysle je na pw

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Szakallt - 20-01-2013 13:56

jeśli potrzebowałbyś jakiegos zabezpieczenia przed fraudami zapraszam na gg: chętnie odpłatnie wprowadzę taki kod do Twojego ;0


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Gremquen - 20-01-2013 14:00

@up - Ok, jeśli będę potrzebował to napiszę Smile
Ale jak na razie chyba mam już rozwiązanie.


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Szakallt - 20-01-2013 15:07

(20-01-2013 14:00)Gremquen napisał(a):  @up - Ok, jeśli będę potrzebował to napiszę Smile
Ale jak na razie chyba mam już rozwiązanie.

ok Smile każdy ma swoje rozwiązania Wink


RE: Strona na której zarobisz pobierając pliki PPA - Karczu - 20-01-2013 19:20

Jeżeli chcesz skupiać się tylko na rynku polskim (a ciężko będzie CI to wypromować gdzieś dalej), to bądź pewien, że każdy serwis PPA da Ci bana za generowanie fraudów.