Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak z tą Polską - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jak z tą Polską (/Temat-Jak-z-ta-Polska-63585)



Jak z tą Polską - steel123 - 20-01-2013 12:58

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak to jest ze ściąganiem plików z firecash z rejonu Polski , wiele osób twierdzi że nie może. Robią nawet oferty i im się nie ściąga , wiecie coś na ten temat? Które oferty i ankiety wybierać aby poprawnie pobrało.


RE: Jak z tą Polską - Gremquen - 20-01-2013 13:13

Też tak mam.
Podam swój numer telefonu, wszystko ok będzie a pliku jak nie pobrało tak nie ma.

Podpinam się pod pytanie Smile


RE: Jak z tą Polską - RasTak - 20-01-2013 13:20

po prostu ktoś tej ankiety nie zrobił i chce wyciągnąć od Ciebie plik w inny sposób Tongue


RE: Jak z tą Polską - BabyBuns - 20-01-2013 13:57

Działa. Ponad 100$ na samej Polsce zarobiłem.
[Obrazek: ucjztx.jpg]


RE: Jak z tą Polską - Symbian - 20-01-2013 14:05

To jest wiadome że nie mamy 100% pewności że osobie która wypełniła ofertę,uda się pobrać plik,takie sytuacje nie zdarzają się tylko w firecashu ale też w innych serwisach PPA Tongue

I nie dotyczy to tylko Polski
[Obrazek: komentarz.JPG] Jerk


RE: Jak z tą Polską - steel123 - 20-01-2013 15:27

Znajoma mi odpisała

You need to complete one of the available offers displayed on your screen to download file.
After successfully completed offer download will start immediately.



I jakies czerwone zdania po angielsku, 0% ze nie sciaga nic

faktycznie też chciałem ściągnąć od pewnej osoby i mam to samo , daje numer dostaje pin wklikuje i 0%


RE: Jak z tą Polską - Skipi - 21-01-2013 22:50

Do mnie ludzie pisza ze wgl na strone fc wejsc nie moga Big Grin


RE: Jak z tą Polską - FireMedia - 21-01-2013 23:28

Polskie oferty działają i maja bardzo wysoką konwersję, nie wszystkie są jenak zaliczane jeżeli ktoś ma puste konto i reklamodawca nie ma możliwości wysłanie platnego sms premium