Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra Diablo III wraz z postacią. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Gra Diablo III wraz z postacią. (/Temat-Gra-Diablo-III-wraz-z-postacia-63572)



Gra Diablo III wraz z postacią. - matiss947 - 19-01-2013 23:20

1.Nazwa przedmiotu : Gra Diablo 3 wraz z Oryginalną płytą z pudełkiem(stan idealny, dosłownie 3 razy otwierana) + postać.
2.Opis przedmiotu : Tak jak wcześniej wspomniałem mam do zaoferowania konto w grze Diablo 3, w pełni zaaktywowane cd-keyem. Grę zakupiłem jakiś czas temu w sklepie, mam do niej płytkę wraz z kluczem którą klientowi mogę odesłać pod wskazany wcześniej adres. Na owym koncie założona jest postać Barbarzyńca z maksymalnym poziomem oraz 18 paragonem, posiada ona nienaganne wyposażenie dzięki któremu radzi sobie na konkretnych poziomach potworów. Wszelkie zdjęcia postaci mogę przesłać poprzez GG, lub na PW.
3.Zdjęcia : na życzenie
4.Kontakt : PW lub GG: 4273740
5.Cena : 130 złotych do małej negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy lub paypal


Gra Diablo III wraz z postacią. - surfer0700 - 26-06-2013 18:09

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.