Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal (/Temat-Doladuje-Ci-telefon-z-banku-online-za-przekaz-paypal-63566)

Strony: 1 2 3


Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - Szakallt - 19-01-2013 21:54

1.Nazwa przedmiotu :
Doładowanie do telefonu w zamian za kasę na paypal
2.Opis przedmiotu :
oferta skierowana do ludzi młodych nie mających kont bankowych i możliwości wypłaty pieniędzy.

Dostępne doładowania:
Orange:
-5zł (koszt 6zł na paypal)
-10zł (koszt 11.50zł na paypal)
Plus:
od 5zł do 10 (koszt = kwota doładowania + 1zł na paypal)
Play:
od 1zł do 10zł (koszt analogicznie do Plusa)

Instrukcja:
1. Decydujesz się;
2. Wysyłasz pieniądze na pp: [email protected];
3. W temacie lub na gg podajesz swój pp oraz numer i sieć telefonu do doładowania
4. Enjoy Wink
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :
pod tematem lub gg: 983767
5.Cena :
w zależności od kwoty doładowania (patrz wyżej)
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
paypal


edit:
widzę temat ładnie się rozwinął podczas mojej nieobecności. Tak dla waszej informacji doładowanie telefonu to alternatywa. Równie dobrze mogę w zamian za przelew pp wykonać przelew bankowy na tych samych warunkach.
edit 2:
1. bardzo dobra opcja dla kont pp nie zweryfikowanych
2. Czekam na dalsze wypowiedzi hejtów Big Grin


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - kasparov - 19-01-2013 21:58

skorzystałem - polecam Smile


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - zarabiamwnecie - 19-01-2013 22:02

przecież to się nie opłaca. Można doładować u kilku ludzi z forum taniej a nie drożej jak u ciebie jest.


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - Szakallt - 19-01-2013 22:16

(19-01-2013 22:02)zarabiamwnecie napisał(a):  przecież to się nie opłaca. Można doładować u kilku ludzi z forum taniej a nie drożej jak u ciebie jest.

możliwe mimo to mam prawo złożyć swoją propozycję i jak widać ludzie są zadowoleni


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - aero2 - 19-01-2013 22:27

Strasznie drogo.

Zresztą jak ktoś posiada konto PayPal i zarabia, to ma powiązane konto bankowe, jak nie na siebie, to na rodziców, osoby pełnoletnie, chyba że ma fake to inna bajka.

Kupując nawet najmniejsze doładowanie za 5 zł u ciebie, 2 zł dopłacam, za 4 zł już kupie legalnie takie.


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - kasparov - 19-01-2013 22:32

może i się nie opłaca ale w sytuacjach krytycznych takich jak miałem teraz skorzystałem - oczekiwanie na gotówkę z paypala to ok 3 dni roboczych więc trochę długo Smile


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - Szakallt - 19-01-2013 23:36

(19-01-2013 22:27)aero2 napisał(a):  Strasznie drogo.

Zresztą jak ktoś posiada konto PayPal i zarabia, to ma powiązane konto bankowe, jak nie na siebie, to na rodziców, osoby pełnoletnie, chyba że ma fake to inna bajka.

Kupując nawet najmniejsze doładowanie za 5 zł u ciebie, 2 zł dopłacam, za 4 zł już kupie legalnie takie.

nie grzeszysz inteligencją Big Grin jak to obliczyłeś, że za doładowanie za 5zł płacisz 2zł więcej?


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - aero2 - 19-01-2013 23:43

Mówię o cenie za jaką takie doładowanie kupuje, co nie zmienia faktu, że 1 zł byłbym na minusie kupując u ciebie.


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - Szakallt - 19-01-2013 23:59

(19-01-2013 23:43)aero2 napisał(a):  Mówię o cenie za jaką takie doładowanie kupuje, co nie zmienia faktu, że 1 zł byłbym na minusie kupując u ciebie.

jak dobrze pamiętam oferta była dla osób nie mających możliwości wypłacenia środków z paypal więc ten temat nie jest dla Ciebie. To co mam ludziom wysyłać doładowania za 4zł, marnować przy tym czas i czekać, aż środki znów wrócą na konto? tylko dlatego, że aero2 tak mówi?


RE: Doładuję Ci telefon z banku online za przekaz paypal - marcel_kk - 20-01-2013 07:17

Ale żeś teraz pojechał! Trzeba popaść w mega otępienie aby przepłacać u Ciebie.
Jest kilka osób na forum co oferuje ceny 10% nizsze od nominalnych,
wystarczy poszukać.
Ja osobiście korzystam z serwisu zdrapka.net i jestem zadowolony - 11% taniej