Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nurtujące mnie pytanie odnośnie PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Nurtujące mnie pytanie odnośnie PPA (/Temat-Nurtujace-mnie-pytanie-odnosnie-PPA-63524)



Nurtujące mnie pytanie odnośnie PPA - gelmen - 19-01-2013 00:06

Witam, tak od pewnego czasu nurtuje mnie pewne pytanie, i może podzielicie się ze mną opinią na ten temat, mianowicie jak myślicie : Czy kiedyś upload PPA upadnie ? W sensie, że wszyscy ludzie na świecie będą wiedzieć, że większość plików z serwisów PPA to fake ?
Czy raczej nie ma takiej szansy, bo ciągle będą nowi pobieracze ?
Jaką macie opinię na ten temat ?


RE: Nurtujące mnie pytanie odnośnie PPA - daniel42na - 19-01-2013 00:20

Przypomina mi się jak sam gdzieś zakładałem taki temat. Lol
Jakieś pół roku temu sam nie miałem pojęcia o tym wszystkim, dopóki nie odwiedziłem tego i innych for.
PPA to tylko jedna z wielu alternatyw CPA, akcje które wykonują ludzie przed pobraniem pliku ppa często mają niewiele z nim wspólnego a pobierający często nawet nie wie że po wypełnieniu ankiety plik się pobierze. Więc albo traktuje wyskakujące okno jako wyskakujące G.. i szuka tego pliku gdzies indziej, ALBO( jeśli jest zdesperowany) wypełni tą oferte i gorzko tego pożałuje Wink

Myśle że dopóki będzie popyt na konkretne pliki (szczególnie te które ciężko dorwać za free) dopóty PPA będzie działać bardzo dobrze.

Z drugiej strony masa ludzi zarabiających na tzw. "fejkach" powoduje że osoba która raz się natnie na oszustwo, drugi raz już tego błędu nie popełni i wypłacze się na tablicy FB, co za tym idzie świadomość ludzi wzrasta i zarobek na fejkach spada. Ale to dobrze, bo ludzie bardziej kreatywni zaczną myślec nad czymś w stylu real content a nie same fejki.


Odp: Nurtujące mnie pytanie odnośnie PPA - miniek9090 - 19-01-2013 00:21

Zalezy od przyrostu naturalnego ;p
Tak na serio chyba nigdy nie upadnie , bo dopiero 5% osob z calego swiata zostala oszukana. Ciagle rodza sie dzieci...

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com


RE: Odp: Nurtujące mnie pytanie odnośnie PPA - kalutor - 12-03-2013 19:10

(19-01-2013 00:21)miniek9090 napisał(a):  Zalezy od przyrostu naturalnego ;p
Tak na serio chyba nigdy nie upadnie , bo dopiero 5% osob z calego swiata zostala oszukana. Ciagle rodza sie dzieci...

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com

Nie ulega wątpliwości, że ciągle rodzą się dzieci. Tak jak nie ulega wątpliwości, że w międzyczasie umierają uploaderzy...


RE: Nurtujące mnie pytanie odnośnie PPA - Sp00n - 13-03-2013 20:28

Kiedyś może tak, ale to jak my już poumieramy Smile Kiedyś ta wiedza będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie ^^ zamiast karpia na święta.