Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pliki zabezpieczone hasłem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pliki zabezpieczone hasłem (/Temat-Pliki-zabezpieczone-haslem-63518)



Pliki zabezpieczone hasłem - dawo62 - 18-01-2013 21:31

Siemka. Chciałem się was zapytać o zdanie czy opłaca się uploadować gry/filmy na darmowe hostingi. Haczyk w tym, że plik będzie zabezpieczony hasłem. Hasło oczywiście do ściągnięcia na PPA.
Jeśli tak to co uploadować, gdzie i na jakich forach udostępniać plik.


Odp: Pliki zabezpieczone hasłem - miniek9090 - 18-01-2013 23:37

Lepiej juz to dziala na torrentach . Robisz torrenta z bardzo pobieralna gra , spamujesz linkami i jak ktos pobierze i zobaczy kod z haslem do ppa bedzie zmyszony pobrac haslo (szybciej i wygodniej niz pobierac od nowa 15 gigowa gre...) ja jednak nue bede Ci podkladal niszy pod nos , sam sobie pomysl

_____________________________________
moj rekord w ninja fruit to 1100 .
zapraszam na bloga o zarabianiu :zarabiamyprzeznet.wordpress.com


RE: Pliki zabezpieczone hasłem - daniel42na - 18-01-2013 23:44

Mimo że sposób wydaje się dobry jednak w zderzeniu z rzeczywistością jest troche gorzej.
Próbowałem kiedyś z dość popularną niszą używając naprzemiennie linku do archiwum zabezpieczonego hasłem i bezpośredniego linku PPA.
Nie chce mi sie odgrzebywać tego i podawać dokładnych statystyk ale lepszy efekt przyniósł bezpośredni link do mirrora PPA. Przynajmniej tak było w moim przypadku.
//
Dodatkowo archiwa rar na torrentach są bardzo szybko unicestwiane.


Pliki zabezpieczone hasłem - Artinesse - 02-03-2018 01:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.