Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY (/Temat-Wykonam-Programy-Fake0-4zl-szt-boty-hacki-keylogger-FILMY-63510)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wykonam Fake Programy 0.2zł/szt - zarabiamwnecie - 09-03-2013 15:06

(10-02-2013 17:09)xJAmaTOx napisał(a):  Dzięki tobie za stratę klientów.. Zaniżyłeś cene wszystkich ludzi wykonujących Fake Cracki -,-

Jak widzisz taka robota więcej nie jest warta.. I autor robi to bardziej z chęci, a nie żeby zarobić. I bardzo gościa cenie, że nie robi tego dla dużego zarobku.. Po drugie 1 zł czy 2 to dla mnie jest za dużo, bo to chwila roboty.. Tyle.


RE: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - dvt - 21-08-2013 00:20

Update.

Powracam po długiej przerwie, zapraszam do składania zamówień - jakość wciąż na tym samym poziomie. 100% zadowolonych.

W przypadku, gdyby ktoś był zainteresowany zakupem większej ilości proszę pisać PW, ze swoją ofertą cenową.

Jeszcze raz zapraszam Cool


RE: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - Xaimeer - 22-08-2013 23:17

Szczerze polecam.
Hack jest wykonany dokładnie tak jak chciałem. Cała transakcja była bardzo sprawna.


RE: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - Naboczek - 05-01-2014 21:14

Nadal aktualne?


RE: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - dvt - 18-01-2014 20:32

tak, tyllko teraz wyłącznie z filmami.


RE: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - Zarobiony_Koles - 19-01-2014 11:46

A wykonujesz lektor do filmu?


RE: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - dvt - 19-01-2014 17:23

Nie. Chyba, że chcesz Ivone.


Odp: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - asiorek - 19-01-2014 18:00

Mozesz pokazac jakis przyklad generatora/ hacka na screenie?

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - dvt - 21-01-2014 15:17

Nie, bo nie będę zdradzał nisz swoich klientów. Wystarczy przeczytać opinie.

Na chwilę obecną przyjmuję zamówienia tylko na program + film w większych ilościach(czyt. >3)

E:
Tak, jak pisałem, wystarczy przeczytać opinie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, więc nie będę tu nic wstawiał.


Odp: Wykonam Programy (Fake0.4zł/szt) +boty,hacki,keylogger + FILMY - asiorek - 21-01-2014 15:35

No t mozesz zrobić nisze do np nw angry birds go, nisza oklepana wszyscy znaja a wzor sie przyda. . :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2