Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena .com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Domena .com (/Temat-Domena-com-63451)



Domena .com - WojaKk - 17-01-2013 15:45

Cześć, zamierzam kupić domenę .com i mam kilka pytań co do jej kupna.
-Czy trzeba być pełnoletnim aby zakupić domenę (A może do zależy od "dostawcy" domeny) ?
-Jeśli nie muszę mieć 18 lat to gdzie najtaniej można kupić? Dodam, że zależy mi na niskiej początkowej cenie bo na pewno nie będę przedłużał, na rok mi starczy.
-Czy jeśli kupię domenę np. na az.pl na dane znajomego to czy zdarzy się, że będą kazali wysłać skan dowodu czy to się tyczy tylko domen w promocjach za 0 zł?


RE: Domena .com - pikusix1 - 17-01-2013 17:47

1) Nie
2) Raczej AZ.PL, gdyż masz często rabaty
3) Mogą poprosić, losowo wybierają


RE: Domena .com - MartinS - 17-01-2013 17:48

Na AZ.pl zamawiałem z dwóch kont. Jedno na mnie drugie na dziewczynę. Na moim kupiłem kilka domen(za kody rabatowe), kupowałem również hosting(przelew), ale nie chcieli ode mnie skanu dowodu. Na koncie dziewczyny kupowałem dużo domen za kody promocyjne i również potwierdzenia tożsamości nie wymagali.


RE: Domena .com - PokerStars1910 - 17-01-2013 17:48

1. Nie trzeba być pełnoletnim.
2. Generalnie wszędzie jest porównywalnie.
3. Nie wiem jak to jest teraz, ale jak kiedyś zamawiałem bez żadnej promocji, musiałem wysyłać skan dowodu.


RE: Domena .com - WojaKk - 17-01-2013 17:55

A jak jestem niepełnoletni to mam wysłać skan legitymacji gdy poproszą? Czy w przypadku braku 18 lat w ogóle nie proszą?


RE: Domena .com - pikusix1 - 17-01-2013 18:06

Możesz zrobić nawet zdjęcie legitymacji Tongue


RE: Domena .com - danielp010 - 27-01-2013 22:17

(17-01-2013 17:55)WojaKk napisał(a):  A jak jestem niepełnoletni to mam wysłać skan legitymacji gdy poproszą? Czy w przypadku braku 18 lat w ogóle nie proszą?
Nie spotkałem się jeszcze żeby jakaś firma oczekiwała czegoś więcej poza podaniem podstawowych danych (Imię i nazwisko, adres) i wątpię żeby była taka, która tego wymaga.


RE: Domena .com - _Brutus - 28-01-2013 11:58

Domeny .com polecam raczej kupować u zagranicznych rejestratorów, np. name.com