Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Do lockerz email - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Do lockerz email (/Temat-Rozwiazane-Do-lockerz-email-6345)



[Rozwiązane]Do lockerz email - Roster - 30-04-2010 21:10

Moge kogos prosic aby napisal mi gdzie moge wyslac emaila do Lockerz z bledem takim iz strona nie chce mi sie zaladowac i pokazuje mi sie 'Blad Przekroczono limit polaczenia' ... od wczoraj - restocku (!?) ^^ co blad mieli Tongue
I czy moglbym prosic aby ktos mi napisal takiego emaila po angielsku do nich Bardzo prosze Smile


RE: Do lockerz email - krystian__ - 30-04-2010 21:20

co do maila to wyślij na [email protected] a o przetłumaczenie napisz na pw do kogoś [w sensie tłumacz] jeśli ci się spieszy


RE: Do lockerz email - Nayare - 30-04-2010 21:20

Nic ci to nie da, strona zaladuje Ci sie najprawdopodbniej za dwa tygodnie, ponieważ pewnie odświeżałeś w oczekiwaniu na restock za czesto i w dodatku samym F5.


RE: Do lockerz email - omencs - 30-04-2010 21:21

Ja mam to samo i pisałem do nich. Dostałem 2 maile, jeden z automatu, a drugi tez z automatu chyba ale inny ;d. Napisali tam że za dużo odświeżałem i muszę poczekać 24 godziny, ale minęło już więcej niż 24 godziny i nic Sad


RE: Do lockerz email - Tidus - 30-04-2010 21:22

[email protected] <-- wkoncu naprawia


RE: Do lockerz email - Roster - 30-04-2010 21:26

Aha dzieki wszystkim plusy leca = musze poczekac 24 h .... RACJA SAM tez czekam juz okolo 28 =/ HAha ;]


[Rozwiązane][Rozwiązane]Do lockerz email - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.