Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T (/Temat-Samsung-Galaxy-S2-vs-HTC-Sensation-XE-vs-Sony-Xperia-T-63447)



Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - Davi - 17-01-2013 13:41

Witam,
Poszukuję telefonu tylko z Androidem w budżecie gdzieś tak do 1300 zł.
Po obejrzeniu sporej ilości telefonów wyłoniłem 3 faworytów :
- Samsung Galaxy S2 (niestety musiałaby być wersja biała więc znacznie droższa)
- HTC Sensation XE
- Sony Xperia T

Moje wymagania odnośnie fonka:
-w miarę dobry aparat często będą robione zdjęcia różnych pism
-tak żeby wytrzymał te 12h przy małym korzystaniu
-wytrzymałe materiały
-stosunek jakości do ceny
-szybkość działania (bez zwiech,szybkie przewijanie np.fotek)
-wydajność tak aby nowości z gier GTA Vice City czy tam jakieś inne nie lagowało
-żeby posiadał dobry głośnik tak aby było słychać, że coś leci Big Grin

Po tych kryteriach jaki fon byłby dla mnie z 3 wyżej wymienionych najlepszy ? Akurat z Samsungiem Galaxy S2 mam na codzień styczność i telefon bardzo sympatyczny - niestety nie miałem jeszcze okazji z sensation xe i xperia T dlatego nie mogę się bardzo wypowiedzieć.



Pozdrawiam


RE: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - Filox - 17-01-2013 15:35

12h to każdy smart na adnku trzyma Smile mam juz któregoś z kolei. Od razu Ci powiem, że Xperie skreśl. Soniaki nie są zbyt dobre Sad Trudny wybór, HTC daje beatsy, natomiast SG2 to klasyka Smile + andek ICS...


Odp: RE: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - Hub99ert - 17-01-2013 17:10

(17-01-2013 15:35)Filox napisał(a):  12h to każdy smart na adnku trzyma Smile mam juz któregoś z kolei. Od razu Ci powiem, że Xperie skreśl. Soniaki nie są zbyt dobre Sad Trudny wybór, HTC daje beatsy, natomiast SG2 to klasyka Smile + andek ICS...

Zastanów się co piszesz...
Xperia to najlepszy wybór, Sony to obecnie właśnie ma najlepsze smartfony...
Sensation żadnej sensacji u mnie nie wzbudził, więc nie idź w jego stronę - zwiechy, grzeje się, a beatsy to tylko chwyt marketingowy, a galaktyka jest już nieco... przestarzała. Xperia najlepsza : sprzętowo, designowo i softowo

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2


RE: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - Davi - 17-01-2013 17:41

A jeśli wsiąść by pod uwagę jeszcze do tego zestawienia LG 4X - to co wygrywa?


Odp: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - wodnik1990 - 17-01-2013 18:33

Z 3 pierwszych modeli, które podałeś wybrał bym Sony. Mimo, że nie przepadam za tą firmą, to zdecydowanie z tych modeli jest najlepszy. Najnowszy (HTC i Samsung są rok starsze od Sony), posiada najlepszą rozdzielczość 1280x720 (HTC 540x960, Samsung 480x800), wydajniejszy procesor wykonany w nowszej technologii i bardziej energooszczędny i dostępność aktualizacji, Sony otrzymał Jelly Bean 4.1.2, Samsung otrzyma 4.1.2, a HTC utknął na 4.0.3. O innych mniej ważnych rzeczach (aparat, pamięć itp.) nie będę pisał, bo to sam możesz sprawdzić. Tak czy siak wybrałbym Sony ze względu na świeżość modelu i aktualizacje. Wspomniałeś o LG, mimoże ma porównywalne parametry jak Sony, to nigdy nie kupie telefonu od LG, ze względu na zerowe wsparcie swoich telefonów.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - Hub99ert - 21-01-2013 18:49

(17-01-2013 18:33)wodnik1990 napisał(a):  Z 3 pierwszych modeli, które podałeś wybrał bym Sony. Mimo, że nie przepadam za tą firmą, to zdecydowanie z tych modeli jest najlepszy. Najnowszy (HTC i Samsung są rok starsze od Sony), posiada najlepszą rozdzielczość 1280x720 (HTC 540x960, Samsung 480x800), wydajniejszy procesor wykonany w nowszej technologii i bardziej energooszczędny i dostępność aktualizacji, Sony otrzymał Jelly Bean 4.1.2, Samsung otrzyma 4.1.2, a HTC utknął na 4.0.3. O innych mniej ważnych rzeczach (aparat, pamięć itp.) nie będę pisał, bo to sam możesz sprawdzić. Tak czy siak wybrałbym Sony ze względu na świeżość modelu i aktualizacje. Wspomniałeś o LG, mimoże ma porównywalne parametry jak Sony, to nigdy nie kupie telefonu od LG, ze względu na zerowe wsparcie swoich telefonów.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Kolega wyżej ma całkowitą rację ;d


RE: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - sacrifice - 21-01-2013 19:31

xe - shit, tylko z wyglądu dobry

S II white kupisz za 1300zł spokojnie.

xperia T tylko 2 rdzenie..

w tej cenie zdecydowanie http://allegro.pl/nowy-lg-optimus-4x-hd-p880-4x1-5ghz-tegra-3-black-i2956896093.html


RE: Samsung Galaxy S2 vs HTC Sensation XE vs Sony Xperia T - Hub99ert - 05-03-2013 20:40

(21-01-2013 19:31)sacrifice napisał(a):  xe - shit, tylko z wyglądu dobry

S II white kupisz za 1300zł spokojnie.

xperia T tylko 2 rdzenie..

w tej cenie zdecydowanie http://allegro.pl/nowy-lg-optimus-4x-hd-p880-4x1-5ghz-tegra-3-black-i2956896093.html

Sory za odkopa, ale muszę herezję tępić.
Liczba rdzeni nie decyduje o wydajności procesora.