Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Pakiet NAJLEPSZYCH skryptów Feacebukowych. OKAZJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Pakiet NAJLEPSZYCH skryptów Feacebukowych. OKAZJA (/Temat-Sprzedam-Pakiet-NAJLEPSZYCH-skryptow-Feacebukowych-OKAZJA-63445)



[Sprzedam] Pakiet NAJLEPSZYCH skryptów Feacebukowych. OKAZJA - mikiniki - 17-01-2013 13:21

Sprzedam 3 najlepsze skrypty na Twoją stronkę lub bloga...
http://allegro.pl/pakiet-najlepszych-skryptow-feacebukowych-okazja-i2935537866.html

Cena okazjonalna naprawdę
Skrypty wysyłam w kilka minut maksymalnie od wpłaty !

I proszę nie pisać w postach że skrypty są ogólno dostępne bo tylko 1można znaleźć za free ale w takiej wersji żę instalacja zajmie ze 2godz...
U mnie masz do wszystkiego szczegółową a zarazem prostą instrukcję instalacji !

Pozdrawiam


RE: [Sprzedam] Pakiet NAJLEPSZYCH skryptów Feacebukowych. OKAZJA - Nubi - 17-01-2013 13:25

pokażesz demo tego 3 sktyptu ? " Trzeci natomiast uaktywnia się przed wejściem na stronę w ten sposób że użytkownik musi najpierw polubić Fan-Page."


RE: [Sprzedam] Pakiet NAJLEPSZYCH skryptów Feacebukowych. OKAZJA - mikiniki - 17-01-2013 13:27

(17-01-2013 13:25)Nubi napisał(a):  pokażesz demo tego 3 sktyptu ? " Trzeci natomiast uaktywnia się przed wejściem na stronę w ten sposób że użytkownik musi najpierw polubić Fan-Page."

Nie mam obecnie nigdzie zainstalowanego...
Ale mogę wytłumaczyć Smile
Na środku pojawia się Twoje fanpage i pisze " żeby wyświetlić zawartość musisz najpierw polubić fanpage "


RE: [Sprzedam] Pakiet NAJLEPSZYCH skryptów Feacebukowych. OKAZJA - surfer0700 - 17-01-2013 13:35

(17-01-2013 13:21)mikiniki napisał(a):  I proszę nie pisać w postach że skrypty są ogólno dostępne bo tylko 1można znaleźć za free ale w takiej wersji żę instalacja zajmie ze 2godz...
U mnie masz do wszystkiego szczegółową a zarazem prostą instrukcję instalacji !

Dlaczego mam nie pisać skoro taka jest prawda?
SKRYPTY TE SĄ ZA DARMO DOSTĘPNE W SIECI! WRAZ Z INSTRUKCJAMI KROK PO KROKU.
Nie wiem gdzie Ty szukasz, że Twoje znalezione skrypty instaluje się 2 godziny, ale ja znalazłem skrypty, które bez problemu zainstalujemy w 5 minut.

Rozumiem, że skoro sprzedajesz te skrypty to jesteś ich autorem?


[Sprzedam] Pakiet NAJLEPSZYCH skryptów Feacebukowych. OKAZJA - surfer0700 - 26-06-2013 18:08

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.