Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock (/Temat-RestockChecker-Program-Do-Sprawdzania-Czy-Jest-Restock-6344)

Strony: 1 2


RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - CEO - 30-04-2010 20:27

Nazwa: RestockChecker
Wersja: 1.0
Autor: CodeOpen.pl
Licencja: Adware
Platforma systemowa: Windows XP/Me/2000/2003/Vista/7

Funkcje programu:
- Sprawdzanie w wybranych odstępach czasu kiedy na serwisie Lockerz
zostanie otworzona strefa z nagrodami.
- Interwał z niedokładnością do 10s w wybranych odstępach czasu: ~1min,
~2min, ~3min. Niedokładność została dodana celowo aby zapobiec
otrzymania blokady konta/IP (Bana) od Lockerz.
- Sprawdzenie Lockerz'a na życzenie poprzez kliknięcie 1 raz w ikonę
widoczną w trayu.
- W czasie gdy program dostanie informację o otworzeniu strefy z nagrodami poinformuje Cię o tym głosowo.

Waga: 543KB
Link do ściągnięcia: http://codeopen.pl/download/?url=&dlid=5


Pozdrawiam.


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Maximus92 - 30-04-2010 20:43

pewnie kolejny fail


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - picio - 30-04-2010 20:46

Było to ;p


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - CEO - 30-04-2010 22:46

Jak mógł być już prezentowany ten program jak dziś była jego oficjalna publikacja Smile może jakiś podobny oglądałeś ale na pewno nie ten Smile

Pozdrawiam.


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Kicha - 01-05-2010 08:28

1 min jak na restock to duzo... Nie spelni swojej funkcji... wedlug mnie.


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - CEO - 01-05-2010 11:50

Ja go znalazłem 10 min przed restockiem Smile pomyślałem odpalę a co mi tam Smile
I o dziwo ładnie poinformował dźwiękowo i w chmurce pojawił się komunikat.

Zalogowałem się w momencie jak były różne nagrody dostępne z tego co wiem dostałem się 30s po odpaleniu restocka, czyli program skuteczny.
Lecz nic nie zamówiłem bo nie było mnie stać Wink już w poprzednim wyłapałem po prostu i dziś byłem za biedny na niektóre nagrody Wink

Fajnym udogodnieniem jest po 1 kliknięciu w ikonę sprawdzanie na żądanie a po podwójnym kliknięciu od razu przejście na ptzplace Smile


Pozdrawiam.


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - beatka81 - 26-05-2010 15:41

Ciekawy programik Smile odpaliłam i czekam na restock Wink


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - Xkoniak - 26-05-2010 16:19

Średni wydaję się z recenzji poczekam na komentarze innych osób na temat tego programu i wtedy może ściągnę.


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - NaoS - 26-05-2010 22:20

Nie zadziałał Tongue
Od razu po restocku odinstalowałem to gówno Big Grin


RE: RestockChecker - Program Do Sprawdzania Czy Jest Restock - szaryjurek - 26-05-2010 22:39

Program nic nie wart. Zaczął dzwonić pół godziny po rozpoczęciu restocku.