Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. (/Temat-Blyskawiczna-wplata-pieniedzy-63436)

Strony: 1 2


RE: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - Ropsont - 17-01-2013 21:42

Liliontransfer 100% polecam. Zawsze błyskawicznie sobie radzą, a w razie czego kontakt z supportem, który też dość szybko odpowiada.


RE: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - Szakallt - 17-01-2013 22:56

(17-01-2013 20:48)ssvoice napisał(a):  Czy te liliontransfer, to pewne?
Jakas taka sobie ta strone

już kilkanaście razy korzystałem z ich usług. Polecam Smile


RE: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - tomazzi - 17-01-2013 23:08

z lilion kilka transakcji - żadna nie pozostawiła miłego wspomnienia
miałem "przyjemność" trafienia na pustki na ich koncie lr i czas czekania na przelew w kilku przypadkach trwał 5 i 7 dni gdzie kasa była potrzebna na już

ja osobiście ich nie polecam, natomiast na i-transfer transakcje do kilkunastu minut także ich jak najbardziej polecam


RE: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - Szakallt - 18-01-2013 02:13

(17-01-2013 23:08)tomazzi napisał(a):  z lilion kilka transakcji - żadna nie pozostawiła miłego wspomnienia
miałem "przyjemność" trafienia na pustki na ich koncie lr i czas czekania na przelew w kilku przypadkach trwał 5 i 7 dni gdzie kasa była potrzebna na już

ja osobiście ich nie polecam, natomiast na i-transfer transakcje do kilkunastu minut także ich jak najbardziej polecam

widocznie coś było nie tak ja najdłużej czekałem chyba z 3h a tak to kilka-naście minut


RE: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - tomazzi - 18-01-2013 08:08

(18-01-2013 02:13)Szakallt napisał(a):  
(17-01-2013 23:08)tomazzi napisał(a):  z lilion kilka transakcji - żadna nie pozostawiła miłego wspomnienia
miałem "przyjemność" trafienia na pustki na ich koncie lr i czas czekania na przelew w kilku przypadkach trwał 5 i 7 dni gdzie kasa była potrzebna na już

ja osobiście ich nie polecam, natomiast na i-transfer transakcje do kilkunastu minut także ich jak najbardziej polecam

widocznie coś było nie tak ja najdłużej czekałem chyba z 3h a tak to kilka-naście minut

kontaktowałem się z support i taka od nich była odpowiedź, że lr mają puste, proponowali zmianę procesora bo na innych nie brakowało im środków lecz mnie inne procesory nie interesowały
także z lilion masz loterie, możesz trafić na puste konto i czekać x dni, na i-transfer widzisz kto ile oferuje i kupujesz jeśli potrzebujesz, a lilion nie widzisz czy na danym koncie mają pieniądze czy też ich brak jest ...


RE: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - Limitless - 18-01-2013 08:48

tomazzi dobrze mówi , od paru dni na lionie są braki i klienci czekają nawet po tygodniu , (pewne info z innego forum)


RE: Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - tomazzi - 18-01-2013 08:58

(18-01-2013 08:48)Limitless napisał(a):  tomazzi dobrze mówi , od paru dni na lionie są braki i klienci czekają nawet po tygodniu , (pewne info z innego forum)

nie korzystam z ich usług odkąd jest i-transfer więc nawet nie wiem co się u nich dzieje, ale po twojej informacji widzę, że sytuacja moja nie była zapewne pierwszą ale nie jest ostatnią bo ponownie mają braki ....
wielki szumnie reklamowany kantor wymian a nie potrafi zapewnić płynności gotówkowej.... to tak jak byś poszedł do kantoru w realu, kupił $ wpłacając pieniądze za nie i od pani w okienku dowiedział się, że musisz poczekać tydzień na $ bo ich nie mają, jednym słowem kpiny
pozostawiam to bez większego komentarza i osobiście polecam ale nie korzystać z ich usług chyba, że chce się czekać na realizację


Błyskawiczna wpłata pieniędzy. - Artinesse - 02-03-2018 00:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.