Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zamówieniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Problem z zamówieniem (/Temat-Problem-z-zamowieniem-6342)



Problem z zamówieniem - SupeRLokeR - 30-04-2010 20:02

Kod:
Hej Lockerz.com

Podczas restocku  wszedłem w zakładkę ELECTRONICS, patrzę i widzę, że konsola PSP się dostępną. Natychmiastowo kliknąłem w nagrodę, wypełniłem dane recznie[autofill mi padł] i kliknąłem przycisk reedem.
Niestety przeniosło mnie na stronę główną.

Teraz mam pytanie. Czy moje zamówienie zostanie zaakceptowane ?

Pomyślełem ze pewnie nie zdązyłem chaciałem zamówic kubek sluchawki itp.
Lecz niestety pisze ze nagrody nie ma  w MAGAZYNIE!!! a po odswierzaniu pisalo reedem now.
Bardzo mi zalezy na konsoli ale jak sie nie udało to trudno..

Dziękuje dobranoc.

Pozdrawiam



RE: Problem z zamówieniem - szulakaluble - 30-04-2010 20:56

(30-04-2010 20:02)SupeRLokeR napisał(a):  
Kod:
Hej Lockerz.com

Podczas restocku  wszedłem w zakładkę ELECTRONICS, patrzę i widzę, że konsola PSP się dostępną. Natychmiastowo kliknąłem w nagrodę, wypełniłem dane recznie[autofill mi padł] i kliknąłem przycisk reedem.
Niestety przeniosło mnie na stronę główną.

Teraz mam pytanie. Czy moje zamówienie zostanie zaakceptowane ?

Pomyślełem ze pewnie nie zdązyłem chaciałem zamówic kubek sluchawki itp.
Lecz niestety pisze ze nagrody nie ma  w MAGAZYNIE!!! a po odswierzaniu pisalo reedem now.
Bardzo mi zalezy na konsoli ale jak sie nie udało to trudno..

Dziękuje dobranoc.

Pozdrawiam

Jeśli przeniosło cie na stronę główną znaczy to ze ktoś cie ubiegł w walce o ta nagrodę.
ponadto jeśli udało by ci się zamówić nagrodę pojawiła by ci się wiadomość ze ci się udało, co skutkowało by odjęciem punktów.


RE: Problem z zamówieniem - mikolaj90 - 30-04-2010 20:59

Zrozumcie, że był to błąd ! Bug.

Każdemu się to zdarzyło, w ogóle ten restock to cały bug wielki.


RE: Problem z zamówieniem - MareKSG - 30-04-2010 21:53

(30-04-2010 20:59)mikolaj90 napisał(a):  Zrozumcie, że był to błąd ! Bug.

Każdemu się to zdarzyło, w ogóle ten restock to cały bug wielki.

Wiemy, że były bugi ale to było pod koniec restocku gdy już prawie niczego nie było. Ja np. zamówiłem nagrode w 20 sekund gdy jeszcze ponad 50 % rzeczy było w tym rzecz którą zamawiałem i niezrozumiałe jest przeniesienie na stronę główną. Powinno wczytać stronkę na której ukazałoby się potwierdzenie zamówienia nagrody ale niestety mimo tego że produkt był dostępny przez jeszcze ok. minutę, wyrzuciło mnie do str. głównej. Na pewno nie było tak że pokazuje że nagroda jest ale jej nie ma... nie o to chodzi. Ja mam zamiar pisać do nich aż się odezwą, bo po części czuje się oszukany.