Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po kwietniowym restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już po kwietniowym restocku (/Temat-Juz-po-kwietniowym-restocku-6341)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Już po kwietniowym restocku - Burned - 30-04-2010 21:49

Ja sram na te restocki w sklepie coś zamówie, pójdzie do rodziny z USA i oni mi wyślą i wyjebka na lockerz, wystarczy że nie mogę od wczoraj na lockerz.com wejśc i oczywiscie restock mnie ominął bo jak wejśc na stronę.


RE: Już po kwietniowym restocku - Mathis K - 30-04-2010 21:50

ja juz tym lama z lockerz napisalem liscik w stylu "are u kiding me?"


RE: Już po kwietniowym restocku - Dr.House - 30-04-2010 21:56

ja tez chyba wysle list do nich bo chcialem tam jakies sluchawki do obrazek z kodem nie chcial mi sie wyswietlic probowalem kilka razy i nie


RE: Już po kwietniowym restocku - bos_blazej - 30-04-2010 23:08

Lipa jest taka ze wszystkich restokow!!!


RE: Już po kwietniowym restocku - Tomek - 30-04-2010 23:21

(30-04-2010 20:11)RaZoR_xD napisał(a):  Dokładnie dzisiejszy restock był gorszy niż ten wczorajszy ( te niby błędy ) ale lockerz powiedziało że wysle nam te nagrody jak odjeło ptz..
A oficjalnie dzisiaj na 2 koncie udało mi się wygrać batoniki Tongue

PozdraWIAM

splesnieja zanim dojda...


RE: Już po kwietniowym restocku - Szyna - 30-04-2010 23:27

Ja czekam na sklep, bo nie jestem w stanie siedzieć przy kompie całymi dniami i wyczekiwać na ten restock...


RE: Już po kwietniowym restocku - litwus - 01-05-2010 03:12

a ja olałem restock i bylem u dziewczyny. zreszta zawsze jak jest restock to jestem u niej ;D bo niezwarto sobie odmówić spotkania bo i tak wiadomo ze nic się nie wygra Big Grin


RE: Już po kwietniowym restocku - kamilklw - 01-05-2010 06:24

ja też miałem olać restock ale jednak byłem jeszcze w domu jak się zaczął, wbiłem na ptzplace potem po bon wszystko sprawnie wypełniłem zdziwił mnie brak capchy no ale zatwierdziłem i co się stało? a no zesrało wypełniłem 2 raz i też capchy nie było, jeden wielki cyrki brak słów. Już spring fling wyglądał lepiej. Jak majowy Restock będzie taki jak ten to chyba się na sklep przerzucę.


RE: Już po kwietniowym restocku - rumi - 01-05-2010 11:25

-brak captchy
-chciałem gschocka wchodze a tu ani jednego nie ma(no jeden g-lide był)
-klikam w koszulke znowu brak captchy
-w pewnym momencie to wyświetlało mi nawet tapety jako fresh out....

mało nagród czy duzo botów czy dużo błędów?

jedynie na ts'ie było ciekawieBig Grin


RE: Już po kwietniowym restocku - machen2601 - 01-05-2010 13:49

(01-05-2010 11:25)rumi napisał(a):  mało nagród czy duzo botów czy dużo błędów?

Mało nagród I dużo błędów. Totalna porażka.