Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Już po kwietniowym restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Już po kwietniowym restocku (/Temat-Juz-po-kwietniowym-restocku-6341)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Już po kwietniowym restocku - omisiu - 30-04-2010 20:37

a ma dla siebie byśmy nie robili?! myślisz?


RE: Już po kwietniowym restocku - Janas - 30-04-2010 20:48

Może i restock nie wypalił ale mam nagrodę i się bardzo cieszę. A i najserdeczniejsze dzięki dla ludzi z TS za powiadomienie i wspaniałą atmosferę w oczekiwaniu na restock. Dzięki ludzie !


RE: Już po kwietniowym restocku - szulakaluble - 30-04-2010 20:53

A ja olałem ten restock bo wiedziałem ze takie cyrki beda:>


RE: Już po kwietniowym restocku - KrakusK - 30-04-2010 20:55

Ja ledwo koszulkę Fall out boy Tongue


RE: Już po kwietniowym restocku - MotorniczyTramwaju - 30-04-2010 20:56

Ja mam grę Aliens vs Predator i notatnik Smile

MIAŁBYM PSP BYŁO NA ZIELONO WYPEŁNIŁEM WSZYSTKO ALE BŁĄD!
no ale kij z tym

i taka ciekawostka: batony bardzo słabo się trzymały chyba pół minuty!


RE: Już po kwietniowym restocku - Roster - 30-04-2010 20:59

KURDE trzeba im zaczac spamowac na emailu i wszedzie ze co to jest i niech w koncu zrobia normalny restock z wieksza iloscia nagrod bo potraca prawie polowe uzytkownikow!...... LOL!


RE: Już po kwietniowym restocku - EXTREME - 30-04-2010 21:01

W 100% się zgadzam z użytkownikiem ''plove'' , to są oszuści , niema szans na wygranie coś na restocku , albo niemożna wejśc , albo już wszystkiego niema , restoki są bezsensu!!! i jeszcze nawet nie podali nawet dokładnej godz , dopuki niebędzie sklepu i czegoś wkońcu nie wygram to mam na nich wyje****!!!:@


RE: Już po kwietniowym restocku - Vesperus - 30-04-2010 21:11

Jak zaczęliście krzyczeć na TSie że jest restock Ptzplace bardzo szybko się zalogował jak wszedłem było pełno nagród w tym Wii a że się przestraszyłem że zaraz nic nie będzie kliknąłem w piersze lepsze reedemnow i zgarnąłem "Call of Duty Modern Warfare 2 Mobilized - DS"


RE: Już po kwietniowym restocku - piotr_5e3 - 30-04-2010 21:24

Popatrzcie na daty na Hellwayu ( :-) ). U hamburgerów nagrody trzymały się ponad 1 godz. u nas znikły po 23 min. To chyba jasne, kto miał więcej. Undecided Trzeba bendzie załatwić sobie kogoś w USA, do kogo trza puszczać paczki z USA/Canad restock i ten ktoś puści paczkę dalej do polski :-)


RE: Już po kwietniowym restocku - tymonowy - 30-04-2010 21:46

Ten restock to hańba, chciałem zamówic Heavy Rain , bo nie było mojego Ipoda to wyskoczył błąd.