Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP (/Temat-VIPMMBUX-Darmowe-25c-dziennie-30-refbacku-odemnie-HYIP-63397)



VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - pixel21 - 16-01-2013 08:51

Witam .
Czytając ten artykuł pewnie myślisz iż jest to bux w którym zarobisz 5 może 10 gr dziennie . Niestety (lub stety) nie . Jest to całkowicie nowy program na rynku . Firma ta jest tzw HYIP .
Inwestując 2,5 dolara zyskasz po miesiącu - 7,5 - Oczywiście zarabiając samemu .

Jest to najniższa stawka inwestycji . Jednak nie opisywał bym programu gdyby nie to iż teraz po rejestracji z mojego linku dostaniesz darmowe konto premium za 2,5$ Rolleyes (tak nie przesłyszałeś się ) na okres miesiąca dzięki czemu sam zarobisz 7,5 $ .
Dodatkowo ode mnie dostaniesz kolejny 1 $ Rolleyes czyli ok. 33 % refbacku .

Admin prawdopodobnie inwestuje na forexie czy Bóg go tam wie .
W każdym razie płaci . Pierwsze dowody w sieci .

Aby zarobić to 25 c dziennie musisz wyklikac 20 reklam po 20 sec .
Czyli około 6 min roboty . Jestem w drugim podobnym programie istniejącym już od 6 msc ( prawdopodobnie tego samego admina) i zainwestowałem juz 5 $ z zyskiem ;]

No więc jeżeli chesz otrzymać premium + 30 % refbacku prosze o rejestracje z tego linku ;] Heart

http://www.vipmmbux.com/?ref=pixel21


Tutaj czysty (brak refbacku smutny )

http://www.vipmmbux.com

P.S Po rejestracji z mojego linku w razie jakichkolwiek pytań prosze o kontakt przez PW . Prosze o ocene artykułu i komentarze na jego temat .


RE: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - pixel21 - 16-01-2013 19:47

takie małe zainteresowanie Sad


RE: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - pixel21 - 19-01-2013 14:37

reflash


Odp: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - MxSkin - 19-01-2013 19:07

Czyli, że dolara mogę wypłacić w kilka dni?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - Pablo1979 - 03-02-2013 17:46

dzisiaj chciałem zlecić wypłatę i lol nie da się trzeba zainwestować żeby otrzymać wypłatę.


RE: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - pixel21 - 03-02-2013 18:36

Tak . Od mometu w ktorym zakladałem temat już troche minęło .
Pablo bd robił wypłate w poniedziałek albo wtorek na paypal-a wiec dam ci znac na PW jak to wygląda dokładnie


RE: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - Pablo1979 - 04-02-2013 14:44

ok czekam bo zastanawiam się czy nie zainwestować z 10 $.


RE: VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - Pablo1979 - 05-02-2013 19:00

Zainwestowałem te 3$ i zleciłem wypłatę dzisiaj czekam jak dostanę to na pewno napiszę.


VIPMMBUX - Darmowe 25c dziennie . + 30 % refbacku odemnie ! - HYIP - Hybrid1990 - 21-03-2018 18:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.