Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
praktyki FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: praktyki FC (/Temat-praktyki-FC-63378)

Strony: 1 2 3 4


RE: praktyki FC - daniel42na - 18-01-2013 01:50

Nie po to jest ten temat aby polaczkować czyja racja jest najmojsza.
Jest po to aby wybierający serwis ppa byli świadomi paru rzeczy o których się nie mówi.


RE: praktyki FC - Karczu - 18-01-2013 11:10

(18-01-2013 01:38)MartinS napisał(a):  AC, SB > FC ? Czemu tak uważasz?
'Darmowy' hosting od SB zamydlił Ci oczy Jerk2

A czemu ma tak nie uważać? Ma do tego prawo. Mamy wysokie stawki (premium na start za darmo + $5 extra do wypłat w styczniu dla każdego), sortowanie ofert na gatewayu wg najbardziej opłacalnego modelu (na głównym linku) + na mirrorze wg wysokości stawek (i już pracujemy nad kolejnymi), dobrzy Mentorzy, innowacyjne funkcje w PPA (filmy wideo, galerie...), hosting na blogi za darmo dla Użytkowników, a działamy raptem niespełna 1,5 tygodnia. I zapewniam, że to dopiero początek. Każdy niech sam sobie oceni.

A co do FC, to sam niedawno przyznałem, że to co szykują to fajne funkcje i ode mnie mają +. Natomiast o różnych "wojnach i wojenkach" w PPA się już od pewnego czasu nie wypowiadam.


RE: praktyki FC - Szakallt - 18-01-2013 11:30

jeśli ktoś czuje się skrzywdzony przez FireCash niech załatwi tą sprawę sądownie. Proponuję zamknąć ten temat aby chociaż na tym forum nikt nie zgrzytał na siebie co chwila bo nam się zęby od tego zgrzytania obluzują Big Grin


RE: praktyki FC - daniel42na - 18-01-2013 12:35

Mi (i nie tylko) bardzo zależy aby go nie zamykano. Nie po to aby urządzać sobie tutaj pogawędki który serwis ppa jest najlepszy, bo na pewno nie są to polskie serwisy.
Ale po to (już to pisałem), aby pewne rzeczy były widoczne, a nie ukryte albo zapomniane.


RE: praktyki FC - minister1234 - 21-01-2013 18:49

Bez sensu i tyle Smile


RE: praktyki FC - FireMedia - 21-01-2013 19:30

Nie rozumiem po co ciągnąć dyskusję dalej skoro nasze stanowisko było jasne i niezmienne, jeśli ktoś chce wszczynać wojny przeciwko nam niech nie robi tego w naszym dziale, wszelkie posty prowokujące do oczerniania, zniesławiania będą natychmiast zgłaszane. Tak jak już wspomniał ktoś wcześniej, jeśli ktoś czuje się przez nas oszukany niech najpierw spróbuje to z nami wyjaśnić polubownie a potem, jeśli to nie pomoże, sądownie. Do tej pory nikt nie miał do nas o nic pretensji.


RE: praktyki FC - daniel42na - 22-01-2013 21:38

Oczywiście że dla Was najlepiej zamknąć temat, żeby nikt tego nie widział.. proste
Nigdzie nie ma tu oczerniania, są tylko rzeczy które sami robiliście, a jeśli Wasze czyny oczerniają Was samych.. nie mam pytań. Do kogo pretensje? Do samych siebie jak już.
Jak nie w tym dziale to w jakim? facepalm
Nie widze nigdzie łamania regulaminu, więc nie wiem jaki sens ma zgłaszanie tych postów Wink


RE: praktyki FC - Ty27mek - 22-01-2013 21:44

Jako ja, osoba znana, szanowana i lubiana wtrącę 3 grosze:

Również uważam, że sprawa została wyjaśniona. Nie ma co dalej rozczulać się nad tymi "praktykami", skoro wszystko jest jasne, a to forum w przeciwieństwie do niektórych nie jest od ciągłych wojenek między PPA i fanami poszczególnych stron, tak więc też przyłączam się do propozycji zamknięcia tematu.


RE: praktyki FC - daniel42na - 22-01-2013 21:49

No to zamiatamy pod dywan Idea przecież nic się nie stałoo Huh


RE: praktyki FC - masterex2 - 22-01-2013 22:01

(21-01-2013 19:30)FireCash.org napisał(a):  Nie rozumiem po co ciągnąć dyskusję dalej skoro nasze stanowisko było jasne i niezmienne, jeśli ktoś chce wszczynać wojny przeciwko nam niech nie robi tego w naszym dziale, wszelkie posty prowokujące do oczerniania, zniesławiania będą natychmiast zgłaszane. Tak jak już wspomniał ktoś wcześniej, jeśli ktoś czuje się przez nas oszukany niech najpierw spróbuje to z nami wyjaśnić polubownie a potem, jeśli to nie pomoże, sądownie. Do tej pory nikt nie miał do nas o nic pretensji.
Już zapomniałeś jakie to słowne przepychanki z jakimś serwisem PPA prowadziłeś na LCP ?Smile Więc nie pisz o postach prowokujących i oczerniających...