Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
praktyki FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: praktyki FC (/Temat-praktyki-FC-63378)

Strony: 1 2 3 4


RE: fireszit - Ramako - 15-01-2013 22:37

(15-01-2013 22:05)daniel42na napisał(a):  Latwiej uwierzyć że ktoś im się włamał na profil i akurat postanowił rozsyłać linki do stron Bogumiła (ciekawe skąd znał), niż w to że faktycznie takie coś miało miejsce Wink facepalm

Czepiacie się jego bo mało zarabiacie albo i w ogóle a także pewnie jesteście z konkurencji Big Grin

Zresztą mi to tam rybka ...
I tak zarabiam 0.00$

Firecash dobrze robi pomagając nowym osobom i tyle.


RE: fireszit - Redwids - 15-01-2013 23:01

Pomaganie komuś nie opiera się na podawaniu blogów/stron ludzi zarabiających u konkurencji.
Osobiście czuje się tym zniesmaczony i zdecydowanie wolałbym otrzymać inną pomoc niż gotową nisze innego człowieka bez jego zgody..
Patrząc na to z drugiej strony może i chcieli pomóc ale czemu nie podali na przykład tego na czym zarabia Diqtion czy ktoś inny kto u nich zarabia?
Każdy najlepiej niech odpowie sobie na to pytanie i sam zdecyduje czy jego nisze są bezpieczne Smile


RE: fireszit - Ramako - 15-01-2013 23:04

Redwids, głupie pytania zadajesz a czy ty byś podał nisze osoby która zarabia dla ciebie ? No nie sądze, tak samo byś podawał nisze osób z konkurencji więc skończ już ten temat.


RE: praktyki FC - FireMedia - 16-01-2013 00:02

Informacja z sb zniknęła na prośbę Bogumiła, który zwrócił się do mnie (Artur) z prośbą o pomoc w załatwieniu sprawy.


RE: praktyki FC - Roofi - 16-01-2013 15:19

Srutututu pęczek drutu.

"byc moze ktos z naszego supportu chwali sie stronami, na to wplywu nie mamy, ale stron nikomu nie dajemy i tego jestem pewien"
~Damian


RE: praktyki FC - BabyBuns - 16-01-2013 19:30

Zupełnie tak samo jak na polskim youtubie Big Grin
Ja tam sobie zaczynam zarabiać, zarobiłem 100$ w tydzień i jest git i w dupie mam te wasze wojenki Big Grin


RE: praktyki FC - Lubelak - 16-01-2013 21:55

FC troszke przegina w niektórych sprawach czekam na szybką wypłatę tydzień ,a admin informuje mnie jeszcze ,że
Cytat:W tym tygodniu wyjdzie jeszcze troche wypłat, reszta 22.01.2013
no to fajnie ,że trzeba tyle czekać Angry w


RE: praktyki FC - Symbian - 16-01-2013 22:20

hehe,zleciłem szybką i nie zdążyli wypłacić,zaoszczędziłem Jerk


RE: praktyki FC - twisted123 - 18-01-2013 01:09

AC, SB > FC - Tyle mam do powiedzenia!


RE: praktyki FC - MartinS - 18-01-2013 01:38

AC, SB > FC ? Czemu tak uważasz?
'Darmowy' hosting od SB zamydlił Ci oczy Jerk2
Jeszcze wrócicie do FC jak ruszy ze swoimi nowościami Wink

__

Nie narzekajcie z wypłatami. Mają limity w banku i nie mogą wypłacić wszystkiego na raz.
Każdy chce wypłacić na początku nowego miesiąca a zapewne kolejność jest ustalana zależnie od daty zlecenia.