Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
praktyki FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: praktyki FC (/Temat-praktyki-FC-63378)

Strony: 1 2 3 4


RE: fireszit - Symbian - 15-01-2013 21:30

Może jakiś gimbusek wbił im na konto...
Gdy widziałem Firecash.org tutaj piszącego na shoutboxie,to wydawał się być normalny,pożartował i te sprawy...Big Grin ale żeby takie coś odwalał publicznie to mi się nie wydaje.
Niby po co SAMI mieliby niszczyć swoją reputację pisząc o takich rzeczach na forum które posiada prawie 50 000 użytkowników ?.

Coś tu śmierdzi Jerk


RE: fireszit - Nicktim - 15-01-2013 21:32

(15-01-2013 21:30)Symbian napisał(a):  Może jakiś gimbusek wbił im na konto...
Gdy widziałem Firecash.org tutaj piszącego na shoutboxie,to wydawał się być normalny,pożartował i te sprawy...Big Grin ale żeby takie coś odwalał publicznie to mi się nie wydaje.
Niby po co SAMI mieliby niszczyć swoją reputację pisząc o takich rzeczach na forum które posiada prawie 50 000 użytkowników ?.

Coś tu śmierdzi Jerk

to samo pomyślałem Big Grin


RE: fireszit - daniel42na - 15-01-2013 21:34

gratuluje ułańskiej fantazji.
Jednak jest masa osób która to czytała i może potwierdzić ten FAKT.
Zresztą data i godzina jest widoczna - sprawdź sobie czy reszta wypowiedzi pasuje i wróć na ziemie.


RE: fireszit - Nicktim - 15-01-2013 21:39

No z drugiej strony znali imię tej osoby, która przeszła do konkurencji.


Odp: fireszit - miniek9090 - 15-01-2013 21:42

Moze niech fc sie wypowie na ten temat ?? Aaa chyba nie ma nic do powiedzenia , sory...
Ps. Tak na serio nie wyobrazam sobie zeby firecash pisalo takie teksty , ktore zniszcza ich reputacje . Moze na serio ktos sie wkradl na konto zarabiam?

zatapatalkowane ala miniacz


RE: fireszit - Nicktim - 15-01-2013 21:46

Nasuwa się pytanie skąd znal imię i strony tej osoby ?


RE: fireszit - Symbian - 15-01-2013 21:51

(15-01-2013 21:34)daniel42na napisał(a):  gratuluje ułańskiej fantazji.
Jednak jest masa osób która to czytała i może potwierdzić ten FAKT.
Zresztą data i godzina jest widoczna - sprawdź sobie czy reszta wypowiedzi pasuje i wróć na ziemie.

Raczej po dacie i godzinie nie da się ustalić kto siedział i pisał na ich profilu... a ta "masa" osób też raczej nie siedziała w domu/willi/hotelu/siedziby Lol... firecash.org i nie obserwowała osoby siedzącą przed komputerem.....


RE: fireszit - daniel42na - 15-01-2013 22:05

Latwiej uwierzyć że ktoś im się włamał na profil i akurat postanowił rozsyłać linki do stron Bogumiła (ciekawe skąd znał), niż w to że faktycznie takie coś miało miejsce Wink facepalm


RE: fireszit - Symbian - 15-01-2013 22:09

nie zaprzeczam że to faktycznie oni pisali,ale też nie potwierdzam Smile


RE: fireszit - FireMedia - 15-01-2013 22:35

Strona została znaleziona przez jednego z naszych userów, który później ją sobie skopiował, dał nam linki więc nie widzę sensu, żebyśmy nie mogli nowym userom pomagać i dawać im nisze(nie strony) z innych stron? Każdy od czegoś musi zacząć to logiczne.