Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
praktyki FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: praktyki FC (/Temat-praktyki-FC-63378)

Strony: 1 2 3 4


praktyki FC - daniel42na - 15-01-2013 20:56

Witam, serdecznie.
Wychodząc na przeciw cenzurze i kolesiostwie zamieszczam dowody w których jasno i wyraźnie widać cudowne praktyki serwisu firecash, których podobno nie ma.
Obecnie nie możemy znaleźć tego samodzielnie gdyż moderator Magnus usunął je prawdopodobnie ze względu na Bogumiła.
Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje. Jeśli usuniecie temat - wstawie go od nowa. Banujcie mnie jak chcecie, jeśli pisanie prawdy jest niezgodne z regulaminem - ok, odejde z pokorą Sad
Mój temat ma na celu to, żeby otworzyć oczy zakochanym osobom w tym cudownym i najlepszym (samozwańczo) serwisie ppa.

[Obrazek: 34oq7vm.jpg]
[Obrazek: slgug7.jpg]
[Obrazek: 2uzywqd.jpg]

Wnioski wyciągnijcie sobie sami. Pamiętajcie, że wasze strony i nisze też mogą kiedyś tak skończyć jeśli popełnicie ogromny błąd odejścia z "najlepszego" serwisu ppa na polskim rynkubeka
Ktoś chyba za bardzo lubi być adorowany przez dzieci na sb albo mysli ze jest taki zayebysty i bezkarny jak mu się wydaje.


RE: fireszit - minister1234 - 15-01-2013 21:05

szczerze...? mi to tam lotto bo u mnie 0.00 $ i cokolwiek zrobię to tyle wynosi ^ ^


RE: fireszit - Babcia_Irenka - 15-01-2013 21:10

Mi jakoś nigdy z tym serwisem nie zdarzały się przygody. Nie miałem fraundów (nie wiem czy to tak się pisze Xpokerface). Ja mam na to wyje****.


RE: fireszit - damianus627 - 15-01-2013 21:14

@daniel42na jak inne serwisy robią też takie różne rzeczy nie napiszesz o tym? Zresztą na tych stronach od Firecasha są słabe nisze.


RE: fireszit - Ty27mek - 15-01-2013 21:17

Bez urazy, ale drugie LCP z tego robicie?
Też chcecie tutaj afery, kłótnie, bany, dowodzenie?

No ludzie, bez przesady Undecided


RE: fireszit - daniel42na - 15-01-2013 21:18

Ja nigdy nie zauważyłem aby inne serwisy robiły coś takiego. Masz coś takiego? Zamieść, chętnie popatrze.
Natomiast zauważyłem że jak oni coś przeskrobią to szybciutko każdy ślad znika..
Dlaczego? chyba nie wyparował.

Są jakie są, ale tak czy siak coś takiego nie powinno mieć miejsca.
Czy jednak to jest ok? Nie sądze. Jak by to były Twoje strony nie był byś taki obojętny.
Jak dla mnie to popisówa i dziecinada, ale jednocześnie lekceważenie innych i działanie na ich niekorzyść. Myślałem że za nickiem FireCash.org stoi ktoś poważniejszy.
Ale co ja tam wiem..

// Tymek
Ja nie robie LCP, tylko chce aby prawda wyszła na jaw a nie została po cichu pozamiatana pod dywan, bo ktoś dogadał się z moderatorem.


RE: fireszit - damianus627 - 15-01-2013 21:25

Cytat:bo ktoś dogadał się z moderatorem.
Niestety to nie jest lcp że jak się napisze do ganka czy kogoś innego to od razu ban albo warn.


RE: fireszit - xJAmaTOx - 15-01-2013 21:27

Ok. Ich sprawa.. Ale w czym problem?


RE: fireszit - daniel42na - 15-01-2013 21:30

Oczywiście że nie ma problemu.
Syf który narobił fc zniknął jak kamfora = problem zniknął.
Oczywiście dla Was to nic, bo Was to nie dotyczy, ale ciekaw jestem jakie miny byście mieli gdyby ktoś machał waszymi stronami na prawo i lewo jak chorągiewką na chatboxie Lol
No przecież to nic takiego Wink błahostka.

Skoro to jest ok to teraz wszyscy podajmy swoje linki.. bedzie fajnie Smile
nie? szkoda.


RE: fireszit - Nicktim - 15-01-2013 21:30

Tu daniel ma trochę rację, kolo u nich zarabiał, przeszedł do konkurencji zamiast uszanować jego decyzję, to FC upublicznia jego strony. Sam zarabiam w FC i nie spotykają mnie takie przygody, ale tym < żeby to ładnie ująć> jestem zniesmaczony.