Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy WordPress to obowiązek? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Czy WordPress to obowiązek? (/Temat-Czy-WordPress-to-obowiazek-63355)



Czy WordPress to obowiązek? - rozekrr - 15-01-2013 15:42

Witam, chciałbym poruszyć temat blogów pod PPA. Czy Wordpress jest obowiązkiem? Znam inne CMS'y które równie dobrze mogą się sprawdzić, dobrze indexują podstrony i mają wtyczki SEO. Dlaczego każdy preferuje WP?

Pozdrawiam.


RE: Czy WP to obowiązek? - daniel42na - 15-01-2013 15:44

Bo jest najbardziej popularny, uzywaj sobie to z czym Ci najwygodniej, nie pacz na innych.


RE: Czy WP to obowiązek? - surfer0700 - 15-01-2013 15:47

WP jest używany najczęściej, bo jest prosty, przejrzysty i ma dużo przydatnych wtyczek.
Jeżeli jednak będziesz czuł się lepiej z innym skryptem, to go używaj. Nikt Ci tego nie zabroni Smile


RE: Czy WP to obowiązek? - Admin - 15-01-2013 15:51

Dlaczego warto wybrać wordpress?

1. Łatwy w użyciu
2. Funkcjonalny
3. Dopasowujący się do twoich potrzeb i możliwości
4. Łatwy w pozycjonowaniu
5. Z mnóstwem dodatkowych wtyczek i szablonów graficznych
6. Z możliwością pełnej kontroli
7. Całkowicie darmowy


RE: Czy WordPress to obowiązek? - HAUKA - 16-01-2013 09:38

WP jest prosty w obsłudze i nie musisz wybitnie nawet znać htmla


RE: Czy WordPress to obowiązek? - Inwestor25 - 16-01-2013 15:03

z wordpressem można sobie poradzić bez znajomości html. Poza tym szybko się indeksuje, daje szerokie pole popisu jeśli chodzi o możliwości graficzne, dodatkowe funkcje. Można z niego zrobić nie tylko blogi, ale nawet całe duże portale internetowe czy strony firmowe. Nie każdy się zna na cms-ach i nie każdy umie obsługiwać np. Joomle.


RE: Czy WordPress to obowiązek? - rozekrr - 16-01-2013 20:14

Temat założyłem w celu dyskusji, być może ktoś poznał również inne cmsy indealne pod PPA. Póki co WP jest ponad wszystkie. Chciałbym kiedyś spróbować z PHP-Fusion, znam ten CMS od dawna, także dobrze indexuje podstrony, ciekawe jak by wyszło...


RE: Czy WordPress to obowiązek? - ther - 16-01-2013 21:40

Ja nie mam żadnego zaplecza informatycznego. Próbowałem kilka sposobów na stronę i wreszcie trafiłem na WP. I okazał się bezkonkurencyjny dla laika - takiego jak ja. Może stąd ta popularność...