Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paid Daily Surveys - drugie get paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paid Daily Surveys - drugie get paid (/Temat-Paid-Daily-Surveys-drugie-get-paid-63354)

Strony: 1 2 3 4


Paid Daily Surveys - drugie get paid - buch - 15-01-2013 15:13

witajcie

Chcialbym Wam przedstawic Paid Daily Surveys
serwis praktycznie niczym nie rozni sie od slynnego get paid, oto co Nam oferuja:
-video
-taski
-mobile
-ankiety i roznego rodzaju rejestracje

minimum do wyplaty to 1$
pierwsza wyplate mozna zlecic po 3 dniach aktywnosci co moze byc malym zniecheceniem dla nowych uzytkownikow

za wykonane zadania naliczane sa Nam pkt
przelicznik 1pkt - 0,01$
pkt te mozna rowniez wymieniac na nagrody, niestety wiekszosc ofert jest kierowanych dla USA/UK
dla Nas pozostaje mozliwosc wymiany 10pkt na jeden los jackpot ktory daje Nam mozliwosc wziecia udzialu w cotygodniowym losowaniu i wygraniu kilku dodatkowych $$, pula jest zalezna od ilosci losow
losowania odbywaja sie z soboty na niedziele (w tym tygodniu pula wynosi na ta chwile 6$)

10-ciu najaktywniejszych uzytkownikow w ciagu miesiaca jest premiowanych
1msc - 25$
2msc - 15$
3msc - 5$
4msc - 2,5$
az do 10msc za 0,5$

co do refow to nie wiem jak zlicza pkt, w kazdym badz razie pierwszy poziom oferuje Nam 15% od poleconego, czy z taskow rowniez mam nadzieje ze ktokolwiek z Was da mi sie o tym przekonacBig Grin

czyty link http://www.paiddailysurveys.com

reflink http://www.paiddailysurveys.com/members/register.php?ref=buch88

jako ze pierwsza wyplate mozna zlecic po 3 dniach aktywnosci , moj termin uplywa dzisiaj wieczorem, takze dowodu wyplaty na ta chwile jeszcze przedstawic nie moge
serwis liczy 3700uzytkownikow

osoby zainteresowane zapraszam do rejestracji


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - Masterjam - 15-01-2013 15:28

Poszło z refa. A co Smile
Dzięki za znalezienie nowego serwisu


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - poczmail - 15-01-2013 15:47

Jak wypłaci wbijaj od razu tutaj z info. Wink
Będziesz miał aktywnego refa.


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - buch - 15-01-2013 15:59

jezeli sa wyplacali i nie beda sie ociagac z przelewem to jutro napewno cos wkleje

dzieki za refa master


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - ciekma - 15-01-2013 16:09

poszło z refa Smile
ale się mnoży tych stronekBig Grin


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - mlekoju - 16-01-2013 20:42

Zrobiłem 5 akcji z super sonic ads i nic nie zaliczyło ;/ może trzeba czekać dłużej niż 15 min?


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - mordimer12 - 20-01-2013 17:30

Zarobiłem przez 3 dni 4.8$, zleciłem 15 stycznia 2013 roku. 19 anulowałem i zleciłem jeszcze raz. Po napisaniu ticketa odpisali mi, że ich administratorzy mają "grypę" i dlatego nie ma przelewów. Ale widzę, że komuś coś tam wysyłają. Jak wyślą, to wam napiszę.

Po napisaniu drugiego ticketa (zapomniałem dodać):
"Hi,

Payments will be made later today after we have processed all duplicated credits. Some users got credited for the same CrowdFlower task over 100 times last night due to bug with our script supplier. Once the reversals have been dealt with then payments will be sent.

Thanks"


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - buch - 21-01-2013 01:43

[Obrazek: f6xojj.jpg]


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - buch - 21-01-2013 01:46

[Obrazek: jow4uc.jpg]
zapraszam do rejestracji


RE: Paid Daily Surveys - drugie get paid - poczmail - 21-01-2013 05:27

Gratulacje, ile łącznie czasu czekałeś?