Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa (/Temat-20Dollars2Surf-Siatka-Poleconych-Nowa-63348)



20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - michal4152 - 15-01-2013 14:09

Witam!

Mam na imię Michał i chciałbym was zaprosić do mojej siatki poleconych, z pewnością każdy z was już zna stronę 20Dollars2surf ale jeśli nie to zapraszam na mojego bloga, siatka jest nowa więc nowe osoby dołączające do mojego projektu w pierwszej kolejności dostają poleconych z naciskiem aktywności co to oznacza? jeśli ktoś dostanie 2-4 poleconych po kilku dniach ale nie zbiera punktów to jeśli ktoś się zgłosi do siatki nie dostanie poleconego tylko ta osoba dostanie poleconego co zbiera punkty i widać jej aktywność w programie codziennym lub co kilka dni ale musi być aktywna. Do siatki mogę dołączać wszystkie osoby nie wyróżniam nikogo co jest mnie czy więcej doświadczonym użytkownikiem, jeśli masz konto w 20Dollars2surf ale zbierasz sam punkty i widzisz że to marny zarobek dołącz do siatki w pierwszym tygodniu zdobędziesz więcej punktów niż sam zbierasz, chcąc usunąć konto skontaktuj się zemną przez forum powiem ci jak usunąć konto i założysz nowe i zbierzesz mnóstwo punktów a co za tym idzie pieniądze większe. Nie czekaj zgłoś się do siatki już dziś.


RE: 20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - tomazzi - 15-01-2013 14:18

mówisz jeden już twój temat o scamie w koszu to mało, trzeba 2 założyć

on również trafi do kosza, a tobie polecam zakupić młot pneumatyczny by ci z cepowatego łba wybił podnietę w scamie wirtualnymi $, oraz byś skończył chodzić i szukać podobnych do siebie których podnieci wirtualny $


RE: 20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - cpr - 15-01-2013 14:21

Dajcie już spokój z tym gównem!


RE: 20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - tomazzi - 15-01-2013 14:24

cpr niestety dzieci z wypranym mózgiem po mitingach będą chodziły i spamowały scamem bo szukają podobnych do siebie których widok wirtualnych $ w scamie będzie podniecać

2 dni temu pierwszy jego temat wylądował w koszu i po dwóch dniach spamer dalej to samo - albo ostrzeżenie albo ban spamera czegoś nauczy, bo bez tego to za 2 dni pewnie zobaczymy 3 temat


RE: 20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - michal4152 - 15-01-2013 14:35

Jak nie jesteś zainteresowany to nie spamuj bo widzę że potrafisz tylko spamować i nabijać sobie posty.


RE: 20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - tomazzi - 15-01-2013 14:48

ty masz na prawdę coś z głową nie tak ....
jedyną osobą spamującą to jesteś ty, bo 1 temat w koszu o scamie nie nauczył niczego i po 2 dniach kolejny temat o tym samym scamie - na tym forum każdy zarabiający wie co to jest i nie potrzebuje twojej dziecięcej paplaniny bo każdy scam zna i ma dupoko w głębie
naiwnych podobnych do siebie których będzie widok wirtualnych $ w scamie podniecał szukaj gdzie indziej, bo na tym forum ich nie znajdziesz a wręcz każdy ma dość czytania n-tego tematu o scamie bo każdy go doskonale zna


RE: 20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - Admin - 15-01-2013 16:20

za trzeci temat tego typu będzie ban.


20Dollars2Surf Siatka Poleconych Nowa - Admin - 15-01-2013 16:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.