Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zamówieniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Problem z zamówieniem (/Temat-Problem-z-zamowieniem-6330)



Problem z zamówieniem - MareKSG - 30-04-2010 18:49

Wiem, że to raczej nic nie da ale zapytać zawsze warto...

Witam,
Zamówiłem na dzisiejszym restocku grę Fifa 2010, ale po wypełnieniu formularza zostałem przeniesiony na sam początek. Próbowałem zamówić ją drugi raz (bo była jeszcze dostępna) ale niestety znowu się nie udało. Później nagrody już nie było. Czy moje zamówienie zostało przyjęte? Jeżeli nie to dlaczego?
Pozdrawiam


oczywiście dam reputa (+2)


RE: Problem z zamówieniem - ZieLacK - 30-04-2010 18:59

Ja miałem tak z PSP dziś... Więc napisałem im to:
Cytat:I filled out the form to win a PSP ... I clicked the button "REDEEM NOW" and transferred me to the main page "PTZ PLACE" with the choice of category (electronics etc.). I gave up the PSP because it was no longer ... :/ I wanted to get at least the wallpaper. I filled the form and when I clicked the button "Redeem Now" came to me a mistake. Link to screenshot of the error: http://img691.imageshack.us/img691/3808/beztytuusqo.png ... What happened? Why can not I have a PSP? And why do not displays that the PSP is no longer available just transferred me to the main page PTZ PLACE? I am angry over the restock ... What kind of errors?
Ciekawe co odpiszą...


RE: Problem z zamówieniem - MareKSG - 30-04-2010 19:12

Prosiłbym żeby kto przetłumaczył mój tekst Wink Tłumaczyłem w translatorze ale wole sprawdzić czy jest dobrze. Bardzo proszę, osoba która przetłumaczy dostanie +2 reputy Wink


RE: Problem z zamówieniem - kwasu123 - 30-04-2010 19:51

A odjelo ci PTZ??


RE: Problem z zamówieniem - MareKSG - 30-04-2010 19:53

Właśnie nie i to jest najdziwniejsze... Kolega miał podobną sytuacje z tapetką i mu już odjęło PTZ...


RE: Problem z zamówieniem - szulakaluble - 30-04-2010 21:12

Jesli przeniosło cie na początek i nie odjęło ptz to znaczy tylko jedno: ze musisz obejść się smakiem z wygrania nagrody