Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Grudniowy restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Grudniowy restock (/Temat-Rozwiazane-Grudniowy-restock-633)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Grudniowy restock - real - 31-12-2009 16:29

Witam. Jako że strona znowu zadziałała to weszłem zobaczyć czy przypadkiem nie ma dostępnych nagród. Wciskam zakładke Redeem i pisze mi coś takiego Prize Redemption comming soon i jest adres PTZPLACE.LOCKERZ.COM. Moje pytanie jest takie: czy w tym najblizszym restocku(grudniowym) bedziemy zamawiac nagrody normalnie czyli logujemy sie na lockerz i wchodzimy w tą zieloną zakladke " Redeem" czy trzeba wejsc na tą stronę tj. PTZPLACE.LOCKERZ.COM. Ktoś coś wie na ten temat? Wolę sie upewnic czy są jakieś zmiany zeby nie dać plamy i upolować jakąs nagrode Smile. Pozdrawiam


RE: Grudniowy restock - Sheldon - 31-12-2009 16:33

Obserwuj jedną i drugą stronke Smile


RE: Grudniowy restock - real - 31-12-2009 16:36

Tyle ze jak wchodze na ptzplace.lockerz.com to mam to samo jakbym kliknąl zakladke redeem na glownej stronie Lockerz...


RE: Grudniowy restock - Marello - 31-12-2009 16:37

normalnie logujesz się na Locku i Redeem klikasz Smile


RE: Grudniowy restock - real - 31-12-2009 16:40

A jak tam Admin, gotowy do rozsyłania masowego "spamu" z info o restocku? Smile


RE: Grudniowy restock - m-kamillo - 31-12-2009 17:05

Tak jak powiedział Marello, musisz być zalogowany na Lockerz i wchodzisz z niej na redeem... Tylko musisz czekac jak każdy


RE: Grudniowy restock - real - 31-12-2009 17:09

Spoko dzieki. Mam C4C włączony to mam nadzieję że coś upoluję jak dzisiaj będzie. Ale widzę to w dwie strony tj restock;
1)Nie zrobią go dzisiaj bo jest nowy rok i ludzi przed kompami nie bedzie
2)Zrobią go bo nie wszyscy będą mogli siedzieć przed kompem Wink
Jak myślicie?


RE: Grudniowy restock - Mrowa91 - 31-12-2009 17:15

zrobia na zkonczenie starego roku i przywitanie nowego Wink


RE: Grudniowy restock - wojtusio999 - 31-12-2009 17:26

to bedzie ch*jowo jak tylko wszyscy pojda na impreze zrobia restock i mało kto wezmnie co bedzie chciał... wku*wiam sie juz dwa dni na to lockerz


RE: Grudniowy restock - Mrowa91 - 31-12-2009 17:27

oni na inpreze beda mieli spokoj xD