Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie podstawą zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie podstawą zarabiania (/Temat-Pozycjonowanie-podstawa-zarabiania-63294)



Pozycjonowanie podstawą zarabiania - 6ikanar6 - 14-01-2013 12:40

Witam wszystkich.
Temat ten postanowiłem stworzyć, aby przedstawić ciekawą metodę promowania stron (czyt. pozycjonowanie).
A jak wiemy pod tym hasłem kryje się pozycja naszych fraz w wyszukiwaniach google za które musimy zapłacić nie małą sumkę no i oczywiście poświęcić trochę czasu.
Takie uczestnictwo w projekcie jest zupełnie darmowe i nie musicie tracić czasu na wykonywanie dodatkowych czynności a co najważniejsze, możecie zgłosić więcej swoich stron, blogów.
Cała metoda polega na wymianie linkami między stronami w odpowiedni sposób po przeprowadzeniu przez Was kilku badań swojej witryny.
Jednym warunkiem aby wszystko się odbyło musi być znaczna liczba stron z tego względu żeby było widać efekty.
Jesteś zdecydowany na to aby wziąć udział?
Napisz w temacie posta informującego o tym, że:
-Jesteś chętny wziąć udział
-Liczbę stron, blogów które chcesz wypozycjonować


Jeżeli temat będzie się cieszył popularnością i zbierze się oczekiwana liczba stron przekaże dalsze informacje.
Macie pytania piszcie nie robiąc przy tym spamu.


RE: Pozycjonowanie podstawą zarabiania - LessiPL - 14-01-2013 12:51

a czym ma się to różnić od SWL? (systemów wymiany linków)?


RE: Pozycjonowanie podstawą zarabiania - 6ikanar6 - 14-01-2013 14:24

Tak wiem co to SWL.
Tym, że jest darmowe i lepiej jakościowo dobrane linki. Działa to na zasadzie zaplecza.
Również za czymś lepszym przemawia to, że linki dobrane byłyby tematycznie co daje większą moc.


RE: Pozycjonowanie podstawą zarabiania - xJAmaTOx - 14-01-2013 15:02

Jakoś tego nie widzę..
Na jakiej zasadzie ma być ta wymiana linków?


RE: Pozycjonowanie podstawą zarabiania - 6ikanar6 - 14-01-2013 16:40

Prosty sposób 1 osoba daje 2 osobie link aby ta umieściła na swojej stronie , 2 daje 3, 3 daje 1 byłaby to odpowiednia kombinacja to jest tylko przykład. Linki byłyby dobierane do stron pod kątem PR, wiek domeny, zawartość itd. tak aby strona z PR 2 nie dostała linku od strony z PR 0 bo to nie miałoby sensu.


RE: Pozycjonowanie podstawą zarabiania - 6ikanar6 - 15-01-2013 16:26

Jeżeli do 2 dni nikt się nie zgłosi proszę moderatora o zamknięcie tematu z powodu braku zainteresowania.


RE: Pozycjonowanie podstawą zarabiania - kamil540 - 19-02-2013 16:21

Nie ma za dudo chętnych, ale ja widzę w tym nawet dobrą logikę.
Jestem zainteresowany i mam jednego bloga.


RE: Pozycjonowanie podstawą zarabiania - mmr - 17-05-2013 08:06

Jestem zainteresowany, proszę o więcej informacji na pw.