Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie polecacie zarabiać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie polecacie zarabiać? (/Temat-Gdzie-polecacie-zarabiac-63283)



Gdzie polecacie zarabiać? - Babcia_Irenka - 13-01-2013 21:50

Witam! Nie zarabiałem już od ponad 3 \ 4 msc. Nie wiem jkaie sąteraz serwisy i co jest najbardziej opłacalne.
Wcześniej zarabiałem na:
-PPA (Ok. 30$ teraz nie mam żadnej motywacji i 0 pomysłów Sad )
-Jakieś sprzedawanie poradników (Trochę lepsze od ppa, ale też brak pomysłów)

Jeśli znajdzie się dobra osoba, która pomoże mi zacząć znowu zarabiać na PPA, to zapraszam na PW.

Znam wszystkie podstawy PPA, umiem programować w VB i zrobić bloga na bloggerze.

Jeśli macie inne pomysły dotyczące strony na której można dorobić piszcie (Nie akceptuje stron PTP, ankiet, czy innych stron z ankietami, starterami)


RE: Gdzie polecacie zarabiać? - rozekrr - 13-01-2013 22:12

Piszesz że żadne tematy Ci nie pomagają, widocznie faktycznie nie masz "motywacji i 0 pomysłów". Na forum jest temat odnośnie szukania mentora w PPA, zgłoś tam swoją osobę i zgłosi się do Ciebie odpowiednia osoba, albo wybierz ją sam.

Są również poradniki odnośnie PPA, oraz odpowiednie działy, wszystko podane na tacy, zadbaj tylko o motywację i pomysły Smile


RE: Gdzie polecacie zarabiać? - Babcia_Irenka - 13-01-2013 22:16

Większość "mentorów" (to nie są mentorzy, liczą tylko na to, że będą mieli w uj refów i kase z nich, czyli "jak zarobić, żeby się nie urobić".) Większość poradników z forum przeczytana, podstawy znam. Tylko nie mam żadnego pomysłu. Może jakaś pomoc przy zarabianiu na stronach internetowych (Pozycjonowanie itp.)


RE: Gdzie polecacie zarabiać? - surfer0700 - 13-01-2013 22:18

Skoro nie masz motywacji i pomysłów, to nie wiem na co liczysz...
Nikt za darmo Ci swoich "skutecznych" nisz nie odda.
Poza tym, żeby zarobić trzeba mieć motywację, trzeba tego chcieć.
Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że Ty nie chcesz zarobić, tylko chcesz żeby ktoś zrobił to za Ciebie.
Tak dobrze to jeszcze nie ma.

Powodzenia.


RE: Gdzie polecacie zarabiać? - Admin - 13-01-2013 23:26

(13-01-2013 22:16)Babcia_Irenka napisał(a):  Większość "mentorów" (to nie są mentorzy, liczą tylko na to, że będą mieli w uj refów i kase z nich, czyli "jak zarobić, żeby się nie urobić".) Większość poradników z forum przeczytana, podstawy znam. Tylko nie mam żadnego pomysłu. Może jakaś pomoc przy zarabianiu na stronach internetowych (Pozycjonowanie itp.)

Więc korzystaj z rekomendowanej "mniejszości".


Gdzie polecacie zarabiać? - Admin - 13-01-2013 23:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.