Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Kwietniowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Kwietniowym-Restocku-6328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Maximus92 - 30-04-2010 18:58

tez to mialem :/


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Masochista - 30-04-2010 18:59

lockerz to gówno !


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Gumowy - 30-04-2010 19:00

Pojebało ich wszystkich. Logowanie nie zadziałało, dopiero za trzecim razem udało mi się zalogować. Jak wszedłem do elektroniki to była tylko szufla zielona i jakiś laptop. Porażka bo co drugie kliknięcie to mnie wywalało na główną albo błąd był.

Zbieram punkty, może na sklepik. Jak chcą dawać takie restocki to ja dziękuję.


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Tomek - 30-04-2010 19:01

(30-04-2010 18:54)ZieLacK napisał(a):  Napisałem do nich coś takiego... (tłumaczyłem sobie tlanslatorem połowę):
Cytat:I filled out the form to win a PSP ... I clicked the button "REDEEM NOW" and transferred me to the main page "PTZ PLACE" with the choice of category (electronics etc.). I gave up the PSP because it was no longer ... :/ I wanted to get at least the wallpaper. I filled the form and when I clicked the button "Redeem Now" came to me a mistake. Link to screenshot of the error: http://img691.imageshack.us/img691/3808/beztytuusqo.png ... What happened? Why can not I have a PSP? And why do not displays that the PSP is no longer available just transferred me to the main page PTZ PLACE? I am angry over the restock ... What kind of errors?
Ciekawe co odpiszą...

cos w stylu "potrenuj angielski"... a tak poza tym to mialem podobnie... na poczatku mi sie wszystko zwalilo a potem jak wypelnilem na deosy to napisalo ze nie sa juz dostepne a byly bo sprawdzilem drugi raz w ptz place...


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Maximus92 - 30-04-2010 19:01

a pod jaki email wyslales to zielack?


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - SupeRLokeR - 30-04-2010 19:04

Chyba zlowilem PSP
Bo jak dalem reedem now po wpisaniu danych to mnie przenioslo do kategori


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - boob - 30-04-2010 19:05

Powinno Ci potwierdzenie wyskoczyc Wink jak Cie przenioslo do kategorii to nic z tego Wink


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - MR_WHITE - 30-04-2010 19:07

Mnie też przeniosło do kategorii i PTZy zabrało


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - SupeRLokeR - 30-04-2010 19:08

Heh no zobaczymy Winki wlasnie nie zabrało


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Blazzer - 30-04-2010 19:08

beznadziejny ten restock... Elektronika się rozpłynęła w parę sekund :/