Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Kwietniowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Kwietniowym-Restocku-6328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - edisonboom - 01-05-2010 16:09

Ja sie Tak wkurwiłem myślałem że monitor przez okno pójdzie ! ! !
a miałem psp dawalem reedem now i kur** przenioslo mnie do logowania na ptzplace
FUCK THE LOCKERZ FROM POLAND


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - SupeRLokeR - 01-05-2010 16:21

Cytat:Zegarek zegarkiem xD Ja tak miałem z xbox'em :/

Znam ból ja tak miałem z PSP ;[


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - arczyyy - 01-05-2010 18:05

dawajcie napiszemy do nich o tych botach ;/;/ bo to zal


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Bender - 01-05-2010 18:14

Wchodze na lockerz zgarnąć punkty za login a tu od nich wiadomość:
"Kwiecień International Redemption Update: Rozumiemy, że niektórzy z naszych międzynarodowych użytkowników doświadczonych frustracji podczas wczorajszej odkupienia. Oto co się stało: W czwartek, błędy techniczne, związane z captcha spowodowane nas powstrzymać międzynarodowych odkupienia. Następnie przeniósł się odkupienia do piątku, i opublikował aktualizację, aby nasi członkowie będą wiedzieli oni jeszcze mają szansę wykupić. W piątek chcieliśmy być pewny, że w trakcie wykupu "międzynarodowego przyjazne czasu, nawet jeśli problem kapitan nie został jeszcze rozwiązany. Podjęliśmy decyzję, aby przejść żyć bez captchas. Ruch był bardzo wysoki, ponieważ był dniem ogłoszenia. Połączenie ruchu niezwykle wysokie, a brak captchas, wykonane wykupu mniej płynne niż zwykle. Uprzejmie informujemy, że podjęliśmy najlepszą decyzję mogliśmy dać jak najlepsze wrażenia - a także wiedzieć, że nie będzie wiele, wiele sposobów używania PTZ w przyszłości!"
Przetłumaczone google translatorem.


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - ambrell - 01-05-2010 19:22

Wiesz, że jest taki dział jak "tłumaczenia"?


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Lubelak - 01-05-2010 19:33

ja wbiłem było PSP dawaj błąd
potem gra na X360 już Reedem błąd ;/
to dawaj do koszulek i zamówiłem
damską różową dobre i to Wink
dziwi mnie jedno że po 10s
nie było iMac 21.5 inch Computer