Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po Kwietniowym Restocku (/Temat-Wrazenia-po-Kwietniowym-Restocku-6328)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - JumpMan23 - 30-04-2010 20:16

Ochłapy po USA. Dokładnie.
Same bugi na restocku. Zamawiam grę, wypełniam formularz, "REEDEM" i błąd albo mnie wyrzuca.

Ból i żal...


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - s60v3.pl - 30-04-2010 20:22

Bez kitu to co sie zostalo po usa to dla nas daja...
Nastawialem sie na gre na ps3 biore a tu wywala Woops czy cos...
No trudno moze cos w sklepie se wezme Big Grin


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Janas - 30-04-2010 20:43

Ja osobiscie wspaniale sie czuję. Zamówiłem zegarek newton i jest to moja 1 nagroda rzeczowa. Nie miałem problemów z wejściem do ptzplace ani lagami dlatego może udalo mi się zamówić Tongue


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - szulakaluble - 30-04-2010 21:10

Nie zgodzę się z tym ze dostaliśmy ochłapy po USA...dlaczego? a dlatego ze wczoraj mieliśmy dwie próby restocków o 19 i 21 a restock dla USA/Kanady był w godzinach nocnych. Czyli z założenia do restock dla reszty świata miał być pierwszy.


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - arczyyy - 30-04-2010 21:17

zal ;/ o 18 wywalilo mi neta ;/ i dopiero teraz sie wlaczyl ;/ co za pech kuzwa ;/


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Miu - 30-04-2010 21:26

jak odświeżałem ptz place to nic nie wychodziło... ludzie na ts-ie mówili ze zamówili kubiki etc. a ja nie mogłem się zalogowac! oczywiście nic,bo miałem w dupie tapetke Tongue


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - arczyyy - 30-04-2010 21:30

trzeba napisac do nich meila o tych botach bo to zal jest ;/


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Burned - 30-04-2010 21:40

Dobra moje wrażenie KURWA KURWA KURWA od wczoraj nie działa mi lockerz.com ani ptzplace wiec 0 szans na restock nadal nie moge wejsc !


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - Mathis K - 30-04-2010 21:47

mi w ogole na mozilli nie wchodzilo to pole logowania...wszyscy krzyczeli na tsie ze RESTOCK a jak ciagle na ptzplace mialem ku*** COMING SOON?


RE: Wrażenia po Kwietniowym Restocku - RaZoR_xD - 30-04-2010 21:48

Spoko restock nie miałem jakiś duzych problemow i zamowilem to co chciałem,